+ Відповісти в темі
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Показано з 11 по 13 з 13

Тема: Де не варто відпочивати (якість обслуговування Шацьк, Світязь)

  1. #1

    За умовчанням Де не варто відпочивати (якість обслуговування Шацьк, Світязь)

    Ваші відгуки про відпочинок

  2. #11
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Гість Переглянути повідомлення
    ... Хозяйка выключала нам свет в душе и скрывалась, ходила постоянно с кислой миной, неохотно отвечала на приветствие
    .... прожили у них 2,5 суток, мы заплатили за 3 суток, и всё типа по закону получилось... В результате на наши слишком даже культурные просьбы вернуть нам 80 гривен
    ...
    В результате ключ мы взяли в 14.40, в лодку сели в 14.50, вылезли из лодки в 16.20, ключ отдали в 16.40. В результате по тарифу 15 грн. за час с 50 гривен он вернул нам сдачу 20 гривен, то есть получилось, что мы оплатили пользование ключом!
    ...
    Судячи з ваши коментарії ви себе уявили якимись супер пупер "пєрцамі".
    Чи ви думаєте що якщо вже поселились в приватному секторі то за вами мають бігати і цілувати вас туди де той пан вас просив?
    Це ж не база відпочинку і ті люди не є навчений персонал. Вони весь день десь на полях пропадають а вам лише житло здають.
    З вашої сторони просити повернути 80 грн взагалі якось недоречно виглядає...
    Що з оплатою за лодку не так ...

    Ви придираєтесь до всього, бо вважаєте що якщо ви платите 40 чи 50 грн за добу то ви вже пуп землі, будьте простіше і люди до вас потягнуться.
    Я сам відпочивав кілька разів в Шацьку, Світязі, на Закарпатті, в Карпатах в приватному секторі. Власники різні бувають, деякі і посидять з тобою ввечері і поговорять, деякі заклопотані своїми справами, деякі стараються не заважати відпочиваючим. Але наїжджати за кислу міну чи неохотне вітання і називати через це бидлом це трохи занадто.

  3. #12

    За умовчанням

    Була вже на Світязі,хочеться чогось новенького!

  4. #13

    За умовчанням

    А я ще не була. Мені здається такі місця ніколи не набридають.

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •