Голосування: 4ecbSK

+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 8 з 8

Тема: про відпочинок на Світязі

  1. #1
    Святослав
    Гість

    За умовчанням про відпочинок на Світязі

    Відпочиваю на Світязі з 2004р. перед тим був ще 2 роки поспіль 97-98р.
    Насамперед треба оприділитись чого ви хочете,чекаєте від відпочинку.
    1.Світязь(Шацькі Озера)-- не море!!!!!
    2.Погода не завжди сприяє відлежуванню на пляжі.
    впринципі більше нічого такого не зауважив що заважало мені і моїй сім"ї відпочивати)
    в 97-98 їздив перші рази з батьками,жили на території пан."шацькі озера".Колись там при самому в"їзді стояли вагончики,в них і жили.Умови далеко не "економ" скоріше "супер економ")), але було весело.
    В 2004 зібрались їхати великою компанією всі уже сімейні,з дітьми.Перша наша помилка що ми звернулись в тур.агенцію.Ціни помірні сервіс обіцяли супер...Відпочивати мали на базі "мисливців та рибалок"(то зразу за церквою).Приїхавши на територію не знайшли (адміністратора?) він запізнювався,хоча ми попередили його ще на в"їзді в Світязь. Прочекали 2год.(В нас двоє дітей старшій на той момент було 5, меншій рік.)
    Я був дуже злий,не кажучи вже про мою жінку....Спробували трохи сваритись з "власником",але потім набридло(втома з дороги дала знати).Те що нам пообіцяли в тур.аген. сильно відрізнялось від того де ми стали проживати....
    УРОК 1. домовляйтесь безпосередньо з власником,без посередників.
    На одну з трапез запросили "власника" і от тоді він і розказав свою не веселу історію..
    база не його,попросили пригледіти,в нього є дача, і на подвір"ї кімната для відпочинку,запросив подивитись.
    на базі не можна нічого будувати тому що дуже близько до води і держ органи не дозволяють і т.д.
    Так ми познайомились з п.Ігорем
    умови на приватних дачах набагато кращі за ті що на базах.
    Загалом відпочинок вдався!
    Наступного року їхали відразу до п.Ігора

  2. #2
    Святослав
    Гість

    За умовчанням

    тепер про те що я шукаю на Світязі....
    Для мене це насам перед втеча від цивілізації.Не беру на Світязь ніякої електроніки,
    окрім мобілки і ЖПС.Люблю відпочивати в тиші де нема дурної гонитви за місце на пляжі,який в тебе купальник,плавки(бренд,мод� �ий не модний).Люблю ходити по гриби,половити рибку(з рибкою окрема історія)).Навіть туалети це також своєрідна екзотика))
    харчування...
    харчуємся тим що привезли і зварили самі,коли жінки кажуть - баста! купуєм вареники,йдемо до бару...з місцевими жінками які возять їжу можна домовитись про любу їжу не тільки вареники.
    про місця відпочинку...
    відпочиваю виключно на Світязі (с.Світязь),для сімейних людей саме воно,перед тим як забронювати собі місце спитайте у власника про сусідів,скажіть що ви з дітьми.
    в 2005 їздили на екскурсію на Гряду....я навіть незнаю як там можна жити з дітьми...
    це молодіжний куточок, де саме головне щоб було де переночувати(і то не завжди)
    шумно,брудно,п"яно....
    Єдиний + пляж з причалом.....
    Поїздка на Світязь стала для нас традицією,навіть якщо ми були на морі.Їздимо кожен рік ,деколи 2-3 рази за сезон.
    Відносіться до всього трохи простіше,спробуйте зрозуміти місцевих,відносіться до людей так як би ви хотіли щоб відносились до вас.
    Приємного відпочинку!

  3. #3
    саня
    Гість

    За умовчанням об отдыхе

    красивая природа-нету слов,когда мне было бы 17лет,я думаю за сервис и не вспомнил.главное девочки,чтоб были,ну а этого мяса здесь навалом,а еще такое время,как сейчас,это не проблема.ну а сервис,я не позавидую,напоминает цыганский табор -это наверное конец света.лучший вариант-взять палатку,продукты,и покатиться в Згораны,это самый лучший отдых.дикая природа,нету шума,суеты-красота -рекомендую.

  4. #4
    Гість
    Гість

    За умовчанням Світязь туристичним ще довго не буде

    Відпочивали років чотири тому - мені не сподобалось. Мабуть влада, а можливо і самі люди не намагаються принадити туристів. Так озера гарні - природа геній, але люди намагаються лише найбільше заробити за ті 2-3 місяці і нічого не вкладають в той "бізнес". Того разу відпочивала, як і 70 % у бабусі якоїсь. Звичайно ж немає де помитись, від туалету постійно хлорка несла так, що сльози бігли, готувати їсти в якомусь сарайчику. Може для когось це відпочинок, але не для сімей з дітками. Цього року зупинились в "комфортабельному котеджі" - зручності на четвірку - але ж ЦЦЦЦІНИ. Ми в Криму відпочивали набагато дешевше і умови були кращі, то там вибачте і море і гори і розваги і екскурсії. Ще дуже далеко Світязю до туристичного місця!!!

  5. #5
    Марк
    Гість

    За умовчанням Відпочинок на -5 за 10-ти бальною шкалою!

    Я незнаю як туди люди їздять відпочивати.
    Ми з дівчиною та другом вирішили відпочити так щоби ніучому собі не відмовляти, єдине що дуже здивували ціни на будинки і номери тому вирішили щоби не попадати у великі кошти з економити на проживанні. Взяли два номери в пансіонаті ,,Шацькі Озера,, о. Світязь.
    Приїхали о 13 годині і одразу почесали в адміністрацію на поселення, звісно ж там був обід, прочекавши годину нарешті нам дали ключі аби поглянути на умови, умови були не просто економ класу, а супер-пупер-дупер економ класу. У кімнатах два ліжка ( які розвалюються) , до речі здивувало що немає двох-спальних економок, тумбочка у такому ж стані як і ліжка, шафа і все, навіть лампочки не всі горіли. Прибиралась дівчина яка помоєму навіть у руках віник ніколи не тримала. Позамітала,усе що змела,замела під шафу і ліжко.
    Шпалери: це взагалі окрема історія, всю ніч під ними обсипається штукатурка, не дає спати. Я не спец але помоєму їх клеїли без ремонту , тобто на стару штукатурку. Під кінець відпочинку від усієї цієї антисанітарії у нас почалась аллергія.
    До ночі я разів десять бігав до бабульки, яка певно чогось не того викурила,(яка сиділа замість адміністратора), за постільною білизною, а взагалі вона певно ще не знає що СРСР уже розпалося і вона давно не комендант у гуртожитку, вела вона себе явно як господарка. У мене було відчуття що це не я плачу гроші за свій відпочинок, а вона мені послугу робить і безкоштовно нас поселила. Так обійшлося мені житло у 140 грн. з мене з дівчиною за добу. Відпочивали ми 6 днів таким чином заплатив я за цей відстій 840 грн. як по вашому дешево?????

    Далі територія бази:
    Кафе де ми обідали досить не погане. Не дорого можна поїсти, готують смачно. У середньому на обід з людини йшло 20-35 грн.
    Озеро чисте, вода прозора, з дуже пологою прибережною зоною, реально змучуєшся іти до тієї глибини)
    Берег в основному травяний з вузенькою смужкою піску біля самої води, Срач не передати словами, таке відчуття ніби там прибираються раз у сезон, ціни в магазинах не з дешевих, вугрі по 200-500 грн,взагалі вбили. Риба дуже дорога.
    Катамарани, човни як не помиляюся по 20-40 і 30 грн., човни звісно не у найкращому стані, я думав він піде на дно поки пройде та нещасна година.
    Продавці різних кукуруз і тараньки на пляжі, завалюють такі космічні ціни що ппц. Та ще й декілька разів брали ту тараньку так вона віддавала якимось туалетом ( до речі туалети громадські це узагалі торба)!!!!!!!
    Трохи порадував Wi-Fi у кафе біля озера ( певно єдине осучаснене місце на пляжі).
    На базарі є різні фрукти та овочі але купляти не раджу, певно лежить воно там по декілька тижнів. Купили диню, кавун та виноград ( кіш-міш ), диня прокисла, кавун гнилий і виноград також кислий.

    Ще забув розказати те що: купляв квитки на Світязь у Львові на АС-2 за 2 дні до поїздки, коли прийшли на станцію і сіли на ,, Довільні місьця,, як було зазначено у квитку, нас почали ганяти по усьому автобусу адже виявилося що у всіх місця вказані на квитках, звернувшись до водія я почув відповідь що по нашим квиткам ми можемо лише стояти ( і це 5-6 годин). Я звернувсі у касу автостанції тоді водій дозволив сісти на вільні місця, які спочатку по його словам нібито були платні. Це жах!!!!!

    Хоч морально я і відпочив, але за таку сумму а саме 3000 грн. на двох я б міг спокійно їхати на тих самих 5-6 днів на море у Крим. У такі умови я більше ні ногою, люди своїм пофігістичним ставленням відбили моє бажання туди їхати іще колись, Знайомим радити точно не буду.

  6. #6

    За умовчанням

    Марк так чьотко написав шо я вже сомніваюсь чи їхати на відпочинок за 500км

  7. #7

    За умовчанням

    А мені Шацьк подобається! Але відпочивати їжджу тільки з палаткою тому що небачу сенсу платити за жахливі умови в номерах.

  8. #8
    чоловік
    Гість

    За умовчанням Хочу щоб мою трахнули в шацьку

    Хлопці всі хто прахне ****у без зобовязань є можливість потрахатись з моєю дружиною,вона якраз відпочиває на Світязі із 25.06 по 27.06 ****уальна брюнетка,ночує в готелі "Білий парус".

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •