Голосування: LTjmE

+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 9 з 9

Тема: База "Турія"

  1. #1
    Гість
    Гість

    Exclamation База "Турія"

    Я з великим задоволенням залишала цю базу так званого "відпочинку". У прибудованому до будинку сарайчику, куди була підведена каналізація, стояв напівзломаний іржавий холодильник, не було полиць, а тільки одна маленька тумбочка, був розкладний та виключаючий навіть короткий сон диван, і де у серпні температура вночі була, як і надворі +10, звалася ця дерев'яна будка напівлюксом та коштувала 150 грн в день, якщо перебути тиждень, а якщо приїхав на 2-3 дні, то й всі 200 грн.

    Прибувши туди із 2-річною дитиною, я швидко зрозуміла, що заснути можна лише після 1-ї години ночі, так як навпроти дискотека, і враження таке, ніби музика гримить у вас за стіною. Чути все, про що говорять через стінку чи перед дверима, а, як правило там всю ніч п'ють чи грають в карти. Не маючи спокою вночі, я мала 2-3 години вдень на відпочинок, коли дитина засинала.

    Біля мене був багатомісний "номер", куди через 4 дні від початку мого приїзду заселився табун дорослих людей, і тоді вмить стало ясно, які хороші та спокійні сусіди були у мене до них. Ще не перенісши речі у кімнати, нові поселенці дістали пляшки з горілкою і почали розпивати прямо в мене перед дверима, при цьому 3-4 дорослих чоловіки курили, не перестаючи.

    Над будинком і моєю прибудовою був низенький навіс, і весь дим був у мене в кімнаті. Все б нічого, я б забрала дитину після денного сну і перечекала б цю п'янку, але так сталося, що цю попередню ніч у дитини почалася рвота, на ранок понос, і це вперше, всю ніч ми не спали, і він би поспав удень, але цей циганський табір, де було не менше 10 чоловік, пив і гудів аж до вечора. Дворічна дитина не спала вночі, а тепер і вдень. Так минула п'ятниця 07.08.09.

    Субота у табуна починалася із шумного сніданку, а із 12-ї години почався обід, який завершився о ...21-й годині. Все це гуде, кричить та ірже, п'є та курить за моїми дверима. Я і моя дитина при цьому:
    1. Не спимо вже 2 ночі і 2 дні (маленька дитина мусить спати вдень мінімум 1,5 години).
    2. Не даємо їм зауважень, надіючись, що, серед них є жінки, і, можливо, люди, які щось та й розуміють.
    3. ПЛАТИМО за "відпочинок".

    Перейду до найцікавішого місця у моїй розповіді.
    О 22-й вечора я вклала стомлену дитину, у якої проблеми зі шлунком та збитий режим, і попросила 3-х п'яних чоловіків не шуміти та не курити у мене під дверима, бо спить мала дитина. Підходить ще один. Діалог:
    - А шо, їй шось не нравиця?
    - Да, мені не подобається, що ви кричите і курите у мене під дверима. У мене спить мала дитина. У мене весь дим в кімнаті.
    - Та ти знаєш, шо я хазяїн. Ти живеш в моїй хаті!
    - Який ви хазяїн? (я давно в бізнесі, і звикла, що клієнт за свої гроші повинен отримати максимум, до того ж майже увесь день на базі не було світла та води, і я чомусь подумала, що господар займався б у першу чергу цим).
    - Та я Засновник!
    - Я не у вас в гостях, я плачу вам гроші. Якби я була одна, я пішла б погуляла, але у мене спить мала дитина.
    - То виселяйся, якшо тобі не подобається (субота, 22 години вечора, вся Гряда забита).
    - Без проблем (у мене було заплачено до 12-ї години понеділка, і я мала намір побути ще з тиждень, але думка про те, КОМУ підуть ці гроші, мене зупинила.)
    Далі оце "Засновник" мене пхнуло, а я пообіцяла видерти йому очі. За свою дитину я піду і ведмедя з голими руками. "Засновника" відвели під білі рученьки, а я підізвала жінку з їх компанії:
    - Розумієте, він не спав, він погано себе почуває.
    - А шо, через нас? Ми так отдихаємо.
    Все, далі з порожніми місцями не розмовляють.
    В неділю знову пили весь день. А ще у них вкрали надувний матрац, а я якраз вийшла на сусідній пляж, де якась жінка шукала свій. Їй говорять: "Оті люди забрали", - показують на моїх сусідів. Вона підійшла, їй віддають її матрац, який вона залишила без догляду на кілька хвилин, і кажуть: "Наш вкрали, то ми взяли цей полежати."

    Я від'їжджала, і знала, що буду писати про цей випадок на всіх можливих форумах.:aq:

  2. #2
    Світлана
    Гість

    Thumbs down

    Можу підтвердити, була з чоловіком на гряді, умови там і на трійку з мінусом не тягнуть!!!
    1. Ніякої поваги до людей, ніяких умов для відпочинку.
    2. Всюди брудно.
    3. Харчі в місцевих "столовках" - лайно за космічну ціну
    4. Майже цілодобово блудить пяна обкурена молодь, трахаються де попало, лаються, не можливо заснути!! Люди добрі це жах!!!

    Для себе я зробила висновок що Гряда - місце відпочинку наркоманів, гопоти і бидла!!! Нормальним сімейним людям там нічого робити.

    Найкращим і недорогим варіантом для нормальних людей буде відпочинок на Світязі, в приватних будинках, там ніхто не шумить, чисто, тихо і спокійно.

    На гряді я відпочивала останній раз і більше ніколи туди не поїду!!!

    Світлана, м. Львів.

  3. #3
    Гість
    Гість

    Smile Є на Світязі де відпочити!

    Щиро співчуваю пані з дитиною - такого відпочинку не порадиш навіть ворогу. Особливо сумно від того, що така ситуація практично на всій Гряді, саме через це особисто я не дуже люблю їздити на Світязь. Але цього року чоловік вмовив все таки поїхати на Шацькі озера. Проїзжаючи через Шацьк, випадково зупинились біля піцерії (новий якийсь ресторан в Шацьку, не пам'ятаю щоб того року там він був). Вирішили перекусити по дорозі. І дівчатка в піцерії запитали, чи ми їдемо відпочивати, чи вже знаємо, де зупинимось та запропонували подивитись новий готель, що є в тому ж приміщенні що і ресторан. Ми пішли подивитись просто з цікавості, бо вже домовились про житло в с. Світязь. Хочу сказати, що такого в Шацьку я не сподівалась побачити - все чистеньке, гарно, якось так затишно в номері, а ліжко та постіль мене просто вбили! Одним словом, ми там залишились. Нас було троє - я, чоловік та син (маленький, три роки). Нас поселили в номер , який коштував 400,00 грн. за добу(ще й з сніданком).Може і дорогувато трохи, я взагалі людини скупа, але цього разу навіть думка про даремно витрачені гроші не приходила. Особливо після того, як ми зранку поснідали в тій же піцерії. Ну й що, що до озера треба їхати? Зате ввечері спокійно повечеряли в чудовій атмосфері, ніяких п'яних, обкурених та дурних! Посиділи до самої темноти на вулиці на літньому майданчику , в номері подивились телевізор , гарненько вмились теплою водою в чистенькій душовій кабіні та полягали спати. СУПЕР! Скажу чесно, вперше за багато років відпочинок на Світязі мені сподобався.
    Дякую випадку який привів нас в цей готель ( а називається просто - ШАЦЬК ОТЕЛЬ здається) і дівчинці адміністратору, яка просто вмовила нас подивитись номера. Думаю, поїдемо туди ще восени, бо дуже любимо збирати гриби.
    Так що люди - не впадайте у відчай ! є де відпочити і в нас!

  4. #4
    Гість
    Гість

    Smile шо ви дурниці мелете там суперово

    мені подобається Шацькі озера за всі роки які я там була не чула щоб там було брудно не чисто в перше таке читаю і думаю чи це так але на мою думку там спокійно і затишно мені дуже сподобавсья відпочинок на шацьких озерах і недорого відпочивати там

  5. #5
    Гість
    Гість

    Cool Недорогий відпочинок

    підскажіть буль - ласка де можна відпочити?, на якій базі, чи в якомусь будинку? нас є дві пари... хотілося б щоб не дорого десь 50-70грн. з людини... десь тако на три дні... пишіть буль ласка на мій Mail:[email protected]

  6. #6
    ольга
    Гість

    За умовчанням

    я із своєю родиною відпочивала на базі "турія" і залишилася цілком задоволена...
    мною не було помічено ані бруду, ані тої голосної музики про котру згадували вище...
    умови цілком задовільні...
    наприклад, я не бачу ніякого сенсу витрачати шалені кошти.на прожиття у номері де буду проводити лише декілька годин на добу...озеро-чудове, вода прозора. озеро розміщено за декілька метрів від будинку, що для мене стало великою зручністю....я сидячи біля будинку, могла спокійно спостерігати за дітьми..
    вартість цілком задовільна....за невеликі кошти ви отримуєте трьохмістний номер в якому є: двухмістне та одномістне ліжка, холодильник(в задовільному стані), шафа, стіл та стільці...а також не виходячи з будинку, можна потрапити до кухні......

    окрема подяка адміністратору Оксані..яка гостинно приймає всіх відпочиваючих)

  7. #7
    Гість
    Гість

    Red face Відпочинок на Світязі

    Рекомендую відпочити на базі "Автомобіліст", яка розташована за пансіонатом "Шацькі озера" (наступний поворот) у сосновому лісі. Дуже гарна і велика територія, багато альтанок, мангалів, є де відпочити і приготувати їжу. Є спортивний майданчик, можна знайти куточок усамітнення, ввечері все освітлено. Душові кімнати, туалет окремо, але стан задовільний. На території є столова. Ціни за місце у 3-4 місних номерах 50 і 80 гривень. До озере Світязь 200 метрів. Недорогий і нормальний відпочинок на Світязі. Наталя, 2012 рік

  8. #8
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Якщо чесно потрібно чітко розуміти куди ти їдеш, тому що гряда це місце відпочинку молоді і там те що писали вище буває, діло молоде. Бувши не одруженим я їздив лише на гряду, но на даний момент розумів якщо шацькі озера то це село світязь так як в мене є дитина, тай я старий вже став))) що до Туріїя там відпочивав не одноразово як для гряди там нормальні умови за помірну суму. Потрібно розуміти що за 150 грн. тобі не буде окремого виходу тай сусіди це діло не передбачуване.2 рази я там відпочивав і практично був задоволений своїм відпочинком. PS Респект Оксані.

  9. #9
    Гість
    Гість

    Thumbs down

    Не буду багато писати, повністю згідна з першим коментарем. Загалом умови на цій базі просто жахливі, попри те що на Гряді чудова природа. Якщо відпочивати то десь в іншому місці....брудно, вода з крану жахлива, умов ніяких.

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •