Я з великим задоволенням залишала цю базу так званого "відпочинку". У прибудованому до будинку сарайчику, куди була підведена каналізація, стояв напівзломаний іржавий холодильник, не було полиць, а тільки одна маленька тумбочка, був розкладний та виключаючий навіть короткий сон диван, і де у серпні температура вночі була, як і надворі +10, звалася ця дерев'яна будка напівлюксом та коштувала 150 грн в день, якщо перебути тиждень, а якщо приїхав на 2-3 дні, то й всі 200 грн.

Прибувши туди із 2-річною дитиною, я швидко зрозуміла, що заснути можна лише після 1-ї години ночі, так як навпроти дискотека, і враження таке, ніби музика гримить у вас за стіною. Чути все, про що говорять через стінку чи перед дверима, а, як правило там всю ніч п'ють чи грають в карти. Не маючи спокою вночі, я мала 2-3 години вдень на відпочинок, коли дитина засинала.

Біля мене був багатомісний "номер", куди через 4 дні від початку мого приїзду заселився табун дорослих людей, і тоді вмить стало ясно, які хороші та спокійні сусіди були у мене до них. Ще не перенісши речі у кімнати, нові поселенці дістали пляшки з горілкою і почали розпивати прямо в мене перед дверима, при цьому 3-4 дорослих чоловіки курили, не перестаючи.

Над будинком і моєю прибудовою був низенький навіс, і весь дим був у мене в кімнаті. Все б нічого, я б забрала дитину після денного сну і перечекала б цю п'янку, але так сталося, що цю попередню ніч у дитини почалася рвота, на ранок понос, і це вперше, всю ніч ми не спали, і він би поспав удень, але цей циганський табір, де було не менше 10 чоловік, пив і гудів аж до вечора. Дворічна дитина не спала вночі, а тепер і вдень. Так минула п'ятниця 07.08.09.

Субота у табуна починалася із шумного сніданку, а із 12-ї години почався обід, який завершився о ...21-й годині. Все це гуде, кричить та ірже, п'є та курить за моїми дверима. Я і моя дитина при цьому:
1. Не спимо вже 2 ночі і 2 дні (маленька дитина мусить спати вдень мінімум 1,5 години).
2. Не даємо їм зауважень, надіючись, що, серед них є жінки, і, можливо, люди, які щось та й розуміють.
3. ПЛАТИМО за "відпочинок".

Перейду до найцікавішого місця у моїй розповіді.
О 22-й вечора я вклала стомлену дитину, у якої проблеми зі шлунком та збитий режим, і попросила 3-х п'яних чоловіків не шуміти та не курити у мене під дверима, бо спить мала дитина. Підходить ще один. Діалог:
- А шо, їй шось не нравиця?
- Да, мені не подобається, що ви кричите і курите у мене під дверима. У мене спить мала дитина. У мене весь дим в кімнаті.
- Та ти знаєш, шо я хазяїн. Ти живеш в моїй хаті!
- Який ви хазяїн? (я давно в бізнесі, і звикла, що клієнт за свої гроші повинен отримати максимум, до того ж майже увесь день на базі не було світла та води, і я чомусь подумала, що господар займався б у першу чергу цим).
- Та я Засновник!
- Я не у вас в гостях, я плачу вам гроші. Якби я була одна, я пішла б погуляла, але у мене спить мала дитина.
- То виселяйся, якшо тобі не подобається (субота, 22 години вечора, вся Гряда забита).
- Без проблем (у мене було заплачено до 12-ї години понеділка, і я мала намір побути ще з тиждень, але думка про те, КОМУ підуть ці гроші, мене зупинила.)
Далі оце "Засновник" мене пхнуло, а я пообіцяла видерти йому очі. За свою дитину я піду і ведмедя з голими руками. "Засновника" відвели під білі рученьки, а я підізвала жінку з їх компанії:
- Розумієте, він не спав, він погано себе почуває.
- А шо, через нас? Ми так отдихаємо.
Все, далі з порожніми місцями не розмовляють.
В неділю знову пили весь день. А ще у них вкрали надувний матрац, а я якраз вийшла на сусідній пляж, де якась жінка шукала свій. Їй говорять: "Оті люди забрали", - показують на моїх сусідів. Вона підійшла, їй віддають її матрац, який вона залишила без догляду на кілька хвилин, і кажуть: "Наш вкрали, то ми взяли цей полежати."

Я від'їжджала, і знала, що буду писати про цей випадок на всіх можливих форумах.:aq: