+ Відповісти в темі
Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання
Показано з 1 по 10 з 28

Тема: Відгук про Гряду

Комбінований перегляд

Попереднє повідомлення Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Наступне повідомлення
  1. #1
    Гість
    Гість

    Thumbs down Відгук про Гряду

    Недавно повернулися з так званого відпочинку на Гряді (озеро Світязь). зупинились на одній із баз з будиночками літнього типу.

    База відпочинку "Русалка" знаходиться на початку Гряди, навпроти магазину "Потребеньки". Душна кімнатка 4 на 4 з чотирма ліжками, холодильником, тумбочкою, столом. Ціна 70 грн. з чоловіка за добу. Платиться за кількість ліжок, навіть, якщо людей менше, плата вперед і мінімум на 3 дні. стоянка авто на території 5 грн разово. Всі машини стоять на території.

    Душ єдиний на цілу базу, щоб помитися, потрібно заплатити 5 грн за один раз. переважно до душу черга мінімум на годину або гріється вода. Туалетів на території 2 М і Ж, в яких постійно смердить, а про туалетний папір можна тільки мріяти.

    Столиків на території всього декілька штук, а альтанка з дахом тільки одна, тобто, коли дощ, а дощі там падають дуже часто - можна вовком вити в кімнатці 4 на 4.

    Є на території кухня, де можна приготувати їжу. Взагалі з харчуванням на гряді особливого вибору немає : або на відпочинку щодня стояти біля плити, що є безумовно краще ніж їсти дорогі помиї в місцевих барах, можна також купляти в місцевих жіночок вареники, деруни, налісники та пампушки.

    На гряді сподобався нам тільки один бар з болгарською кухнею. Смачно, але не дешево. Таких баз відпочинку як "Русалка" на гряді більшість, 60-70 грн з людини за житло. А житло з умовами і кондиціонером коштує приблизно 150 грн з людини, так само як на морі.

    Висновок такий: ціни завищені і навіть приблизно не відповідають умовам. Як на базах відпочинку так і в кафе. Почуваєш себе на такому відпочинку ким завгодно але не людиною.

    Особисто я там відпочивала останній раз.

  2. #2

    Thumbs up Відпочинок на базі "Поліський рай"

    Нещодавно повернувся з відпочинку. Відпочивав на базі "Поліський рай" Номер економ 50 грн. за добу (двохмісний). Невеличка кімнатка де є два ліжка, стіл, дзеркало та вішалка. Скромненько і чистенько. Ліжка деревяні при бажанні можна зсунути в двохспальне. Постіль видають, до речі одіяло і подушки пухові. В спеку в номері не жарко. Кухня загальна повністю укомплектована тобто є все необхідне почуваєш себе як вдома. На базі спокійно бо поблизу ніяких барів та дискотек. База біля самісінького озера. Мені відпочинок дуже сподобався. База "Поліський рай" СУПЕР!!!

  3. #3
    Гість
    Гість

    Smile Поліський рай

    Цитата Повідомлення від Sergius_ Переглянути повідомлення
    Нещодавно повернувся з відпочинку. Відпочивав на базі "Поліський рай" Номер економ 50 грн. за добу (двохмісний). Невеличка кімнатка де є два ліжка, стіл, дзеркало та вішалка. Скромненько і чистенько. Ліжка деревяні при бажанні можна зсунути в двохспальне. Постіль видають, до речі одіяло і подушки пухові. В спеку в номері не жарко. Кухня загальна повністю укомплектована тобто є все необхідне почуваєш себе як вдома. На базі спокійно бо поблизу ніяких барів та дискотек. База біля самісінького озера. Мені відпочинок дуже сподобався. База "Поліський рай" СУПЕР!!!
    Мене база зацікавила, але ніде не можу її знайти, Ви б не могли скинути контакти? Буду дуже вдячна!

  4. #4

    За умовчанням

    І мене цікавить контакти бази "Поліський рай", буду дуже вдячний!!!

  5. #5
    Лена
    Гість

    За умовчанням Цены

    Скиньте,будь-ласка,№телефону бази-Полиський Рай

  6. #6
    Гість
    Гість

    Thumbs down Відпочинок на Гряді "недорогий"

    Неодноразово відпочивала в Криму - Алушта, Євпаторія: дорого, сервіс не відповідає цінам, крім того люди обслуговують з таким "отдолженієм", що аж неприємно.

    Також довелось не один раз побувати в Одесі. Відношення до людей краше, привітніше, але одесити у постійно намагаються здерти гроші та обдурити. Сервіс також не відповідає цінам. Але все вище написане - це просто квіточки порівняно з відпочинком на Шацьких озерах (Світязь, Гряда).

    Такого хамства, жлобства та здирництва я ще не бачила ніде. При чому масса моїх друзів та знайомих, які відпочивали на Світязі такої самої думки. За свої потрачені гроші ми напевно довго будемо згадувати цей "відпочинок". Спогади просто жахливі. Умови проживання жахливі і це абсолютно не дешево. За 60-70 грн, а всерпні можливо і дорожча ціна за одне ліжкомісце в душному тісному "сараї", душ переважно один на території і до нього черга, туалет також один.

    Окремо плата за парковку машини та на деяких базах ще й постіль платна. Бази відпочинку переповнені, кругом крики, матюки, димлять мангали. В кімнатках, які розраховані на 2 місця, місцеві господарі баз відпочинку примудряються поставити 4-5 ліжок, напевно з часом на дахах ліжка приладнають, щоб по більше здерти...

    Питну воду потрібно везти з собою, або за космічною ціною купляти в місцевих магазинах. Їжу бажано готувати самому (хоча я не розумію такого відпочинку, щоб кожен день стояти біля плити), або харчуватись в місцевих кафешках, де за ціни як в ресторанах, їжа - помиї, випивка якийсь шмурдяк, бруд та антисанітарія. Можна також купляти в місцевих жіночок вареники, деруни, налисники, пампушки - це всетаки краще ніж харчуватись в барах.

    Єдиний плюс - це озеро та природа. Недавно спілкувалася з коліжанкою, яка минулого року також їздила на Гряду. Компанія була чоловік 8, за житло не домовлялися, вирішили шукати на місці (це до речі дуже велика помилка).
    Так от минулого року в серпні на базі відпочинку "Дубок" їм сказали ціну за людину 150грн в будиночку літнього типу без умов, без вікон(!) тільки ліжка, на території бази навіть душу не було. І як це назвати? Жлобство місцевих людей просто переходить всі межі.

    Ну підрахуємо загальну вартість так званого дешевого відпочину на сім"ю з 3-х чоловік на 7 днів: житло по 70 грн з чоловіка = 1470 + постіль 15 (по 5 разово)+ парковка машини 10грн разово, якщо на території бази+ прийняти душ хоча би 1 раз в день 70грн ітого виходить 1565.
    Якщо харчуватись в барах, то вийде не менше ніж 90грн з чоловіка в день це ще 1890 грн. Крім цього питна вода, фрукти, ласощі, невеличкі розваги (човни, катамарани), витрати на дорогу. Приблизна вартість такого відпочинку сім"ї з 3-х чоловік на сім днів становитиме 4500 грн. і це в ніяких умовах. Вам ще пощастить, якщо буде хороша погода без дощів. Ще на виїзді із Гряди "живуть" даїшники цілодобово. Нас намагалися оштрафувати за ремені безпеки.

  7. #7
    Гість
    Гість

    Thumbs down Турія

    Я з великим задоволенням залишала цю базу так званого "відпочинку". У прибудованому до будинку сарайчику, куди була підведена каналізація, стояв напівзломаний іржавий холодильник, не було полиць, а тільки одна маленька тумбочка, був розкладний та виключаючий навіть короткий сон диван, і де у серпні температура вночі була, як і надворі +10, звалася ця дерев'яна будка напівлюксом та коштувала 150 грн. у день, якщо перебути тиждень, а на 2-3 дні, то й всі 200 грн. Приїхавши туди із 2-річною дитиною, я швидко зрозуміла, що заснути можна лише після 1-ї години ночі, так як навпроти дискотека, і враження таке, ніби музика гримить у вас за стіною. Чути все, про що говорять через стінку чи перед дверима, а, як правило там всю ніч п'ють чи грають в карти. Не маючи спокою вночі, я мала 2-3 години вдень на відпочинок, коли дитина засинала.
    Біля мене був багатомісний "номер", куди через 4 дні від початку мого приїзду заселився табун дорослих людей, і тоді вмить стало ясно, які хороші та спокійні сусіди були у мене до них. Ще не перенісши речі у кімнати, нові поселенці дістали пляшки з горілкою і почали розпивати прямо в мене перед дверима, при цьому 3-4 дорослих чоловіки курили, не перестаючи. Над будинком і моєю прибудовою був низенький навіс, і весь дим був у мене в кімнаті. Все б нічого, я б забрала дитину після денного сну і перечекала б цю п'янку, але так сталося, що цю попередню ніч у дитини почалася рвота, на ранок понос, і це вперше, всю ніч ми не спали, і він би поспав удень, але цей циганський табір, де було не менше 10 чоловік, пив і гудів аж до вечора. Дворічна дитина не спала вночі, а тепер і вдень. Так минула п'ятниця 07.08.09. Субота у табуна починалася із шумного сніданку, а із 12-ї години почався обід, який завершився о ...21-й годині. Все це гуде, кричить та ірже, п'є та курить за моїми дверима. Я і моя дитина при цьому: 1. Не спимо вже 2 ночі і 2 дні (маленька дитина мусить спати вдень мінімум 1,5 години). 2. Не даємо їм зауважень, надіючись, що, серед них є жінки, і, можливо, люди, які щось та й розуміють. 3. ПЛАТИМО за "відпочинок". Перейду до найцікавішого місця у моїй розповіді. О 22-й вечора я вклала стомлену дитину, у якої проблеми зі шлунком та збитий режим, і попросила 3-х п'яних чоловіків не шуміти та не курити у мене під дверима, бо спить мала дитина. Підходить ще один. Діалог:
    - А шо, їй шось не нравиця?
    - Да, мені не подобається, що ви кричите і курите у мене під дверима. У мене спить мала дитина. У мене весь дим в кімнаті.
    - Та ти знаєш, шо я хазяїн. Ти живеш в моїй хаті!
    - Який ви хазяїн? (я давно в бізнесі, і звикла, що клієнт за свої гроші повинен отримати максимум, до того ж майже увесь день на базі не було світла та води, і я чомусь подумала, що господар займався б у першу чергу цим).
    - Та я Засновник!
    - Я не у вас в гостях, я плачу вам гроші. Якби я була одна, я пішла б погуляла, але у мене спить мала дитина.
    - То виселяйся, якшо тобі не подобається (субота, 22 години вечора, вся Гряда забита).
    - Без проблем (у мене було заплачено до 12-ї години понеділка, і я мала намір побути ще з тиждень, але думка про те, КОМУ підуть ці гроші, мене зупинила.)
    Далі оце "Засновник" мене пхнуло, а я пообіцяла видерти йому очі. За свою дитину я піду і ведмедя з голими руками. "Засновника" відвели під білі рученьки, а я підізвала жінку з їх компанії:
    - Розумієте, він не спав, він погано себе почуває.
    - А шо, через нас? Ми так отдихаємо.
    Все, далі з порожніми місцями не розмовляють.
    В неділю знову пили весь день. А ще у них вкрали надувний матрац, а я якраз вийшла на сусідній пляж, де якась жінка шукала свій. Їй говорять: "Оті люди забрали", - показують на моїх сусідів. Вона підійшла, їй віддають її матрац, який вона залишила без догляду на кілька хвилин, і кажуть: "Наш вкрали, то ми взяли цей полежати."
    Я від'їжджала, і знала, що буду писати про цей випадок на всіх можливих форумах.

  8. #8
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    Thumbs down мої враження

    От і я зїздив цього року на Гряду. Захотілось молодість згадати :). Домовився з одним месним, щоб підшукав місця на якійсь базі, що по його запевненням і було зроблено.

    Заїхали ми на базу вроді Західінкомбанку (біля бази Облспоживспілки і Феміди). Була наявна адміністраторша. Попередили, що є домовленість з комендантом і вона нас поселила. Номер двохярусний з бруса, холодильник, душ, туалет. Тільки досить грязно, довелось самим поприбирати, навести чистоту. Ну дамаємо все - супер заживемо тиждень. Та не тут то було.

    Тільки но пішли в озеро як зявляються ще одні перетенденти на нашу кімнату і стверджують, що все оплащено вже в них. Комендант Коля відсутній і труби не бере. Адміністраторша просить зїжати. Що ми і зробили. Добре, що хоч на дворі був понеділок. Потривожили знову знайомого - він теж підтвердив, що комендант не на звязку. По наших прикидках ці заїжджі проплатили йому більшу суму і він відморозився.

    Підшукав знайомий швиденько нове місце неподалік, правда з більш аскетичними умовами. Про це місце особо не буду згадувати, бо чоловік-власник як на мене видався вменяємий і з розумінням. Так ми і зажили і почали відпочивати. Та от за день-два почалося веселе життя. Біля нас по сусідству здавалося декілька вагончиків. Як понаїжало туди дорослих діток шумними компаніями - то про сон довелось забути як і в день так і вночі. Пішла в них суцільна пиятика і матючиння, музика на пів Гряди про "девочку Олю", бійки лайки і тому подібне. Довелось побільше часу приділяти самому озеру від якого суцільні позитивні враження та прогулянкам по Гряді і відвідуванням баро-закладів :bk:.

    Може це я постарів, але здалось, що все таки вже не так на Гряді весело як було років 5-7 тому, де відпочивало багато поляків, білорусів. Завязувались нові цікаві знайомства і компанії. А тепер таке враження, що там гуляє одна пяна нецензурна молодь Ковеля... :bk:

    Ось такі от враження. Може на наступний раз поїду ще раз у село Світязь, хоч там і сумніше, зате поспати можна спокійніше і сервіс чуть кращий.
    Ну і так ще одне побачене - дуже гарно виглядає база відпочинку Мотор. Але звідтіля за весь тиждень не було чутно звуків. Може її ще не ввели в експлуатацію ? Цікаво які там ціни цього року за проживання і що є в номерах...:bw:

  9. #9
    Гість
    Гість

    Thumbs up Шацьк

    Я не знаю як там в Моторі, та я мабуть буду тепер зупинятись тільки в Шацьку, там де готельчик з піцерією. Кому цікаво, прочитайте, як ми попали Шацьк ОТЕЛЬ в розділі "Турія" на цьому ж форумі.
    Крім умов та сервісу ( чесно такого ще не бачила в цих краях) класно і те,що не прив'язаний до якогось одного місця. Ми , наприклад, одного дня поїхали на пляж на Пісочне, потім - на Світязь.
    Наступного разу, коли будемо їхати, то буду знати, що не треба везти з собою рушники, фен , шампуні , бо все є в номері. Скажу чесно, я їду відпочивати,щоб виспатись. Не знаю чому , але весь тиждень що ми ночували в цьому готелі, я спала як немовля - ліжка та постіль просто бомба. І малий спав як ніколи довго . А ще я люблю зранку випити хорошої кави, що не вдавалось зробити на Світязі жодного разу, коли ми туди приїзджали. А тут - спустився в піцерію - і отримуй задоволення.
    Одним словом, люди! Хто любить себе (а я дуже себе люблю) поживіть в Шацьк Готелі і ви мне зрозумієте.

  10. #10
    Альонка
    Гість

    Cool СВІТЯЗЬ----------РУЛИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

    Ми на світязь їздим кожен рік. Це саме кульне место для отдиха. Всі хто там був від 15 до 24 років пишіть на емейл:[email protected]. Ми Анютка і Альонка з Рівного. Пацани і девкі шо там були вам РЕСПЕКТ І УВАЖУХА.
    ЗВОНІТЬ:
    Анюта:80984456507;
    Альонка:80673621428;
    ЖДЕМ ЗВОНКА АБО ПІСЬМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!1

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •