+ Відповісти в темі
Сторінка 2 з 3 ПершаПерша 123 ОстанняОстання
Показано з 11 по 20 з 28

Тема: Відгук про Гряду

  1. #1
    Гість
    Гість

    Thumbs down Відгук про Гряду

    Недавно повернулися з так званого відпочинку на Гряді (озеро Світязь). зупинились на одній із баз з будиночками літнього типу.

    База відпочинку "Русалка" знаходиться на початку Гряди, навпроти магазину "Потребеньки". Душна кімнатка 4 на 4 з чотирма ліжками, холодильником, тумбочкою, столом. Ціна 70 грн. з чоловіка за добу. Платиться за кількість ліжок, навіть, якщо людей менше, плата вперед і мінімум на 3 дні. стоянка авто на території 5 грн разово. Всі машини стоять на території.

    Душ єдиний на цілу базу, щоб помитися, потрібно заплатити 5 грн за один раз. переважно до душу черга мінімум на годину або гріється вода. Туалетів на території 2 М і Ж, в яких постійно смердить, а про туалетний папір можна тільки мріяти.

    Столиків на території всього декілька штук, а альтанка з дахом тільки одна, тобто, коли дощ, а дощі там падають дуже часто - можна вовком вити в кімнатці 4 на 4.

    Є на території кухня, де можна приготувати їжу. Взагалі з харчуванням на гряді особливого вибору немає : або на відпочинку щодня стояти біля плити, що є безумовно краще ніж їсти дорогі помиї в місцевих барах, можна також купляти в місцевих жіночок вареники, деруни, налісники та пампушки.

    На гряді сподобався нам тільки один бар з болгарською кухнею. Смачно, але не дешево. Таких баз відпочинку як "Русалка" на гряді більшість, 60-70 грн з людини за житло. А житло з умовами і кондиціонером коштує приблизно 150 грн з людини, так само як на морі.

    Висновок такий: ціни завищені і навіть приблизно не відповідають умовам. Як на базах відпочинку так і в кафе. Почуваєш себе на такому відпочинку ким завгодно але не людиною.

    Особисто я там відпочивала останній раз.

  2. #11
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Гість Переглянути повідомлення
    А я цього року відпочивала на базі відпочинку "Мотор" разом із дітьми, задоволення отримала чудове!!!!! Діти майже не щодня згадують про наш відпочинок і просяться знову!!! Дуже гарне обслуговування, помірні ціни, шикарні номери, харчування, ну просто віддихаєш душою і тілом! Таке уявлення ніби ти знаходишся в Раю! Особливо мені сподобався персонал, люди привітні, щирі, зустріли з посмішками та хорошим настроєм!
    Ввечері жарили шашлик, грали в більярд..........а яка там баня......!!!!!! Одним словом масса задоволення!!!! Обов'язково наступного року відпочивати буду тільки там!!!! Ніяке море, ніяка Турція і тд. не зрівняються з "Мотором" та Світязем!!!
    Опишіть будь-ласка ціни ? В липні ця база вже працювала ? Бо я коли повз неї проходив - то там завжди була тишина, ніби ніхто там не живе...:bw:

  3. #12
    Віталій. Ужгород
    Гість

    Thumbs up

    Ціни тут нормальні. І вітдихнув я ту на повну. База "Русалка" THE BEST

  4. #13
    Роман Олександрович
    Гість

    Thumbs up

    Шукаючи в інтернеті сторінку "Шацькі озера" випадково натрапив на "сповідь" Ірини, яка відпочивала на базі "Русалка" в липні. Був вражений.
    Справа в тому, що ми з сім'єю і друзями також відпочивали в цих числах на цій ж самій базі. Цікаво, чи бува ця Іра не з цієї компанії відпочиваючих що приїхали з Борисполя, і які нехтували всіма правилами? Та що там правилами, в цих людей, на думку всіх відпочиваючих, що перебували тоді на базі, взагалі цейтермін як, культура був відсутній.

    Звісно, адміністрація постійно їх ставила на місце. Це їм дуже не подобалося. Вони не привикли до чистоти, порядку. Вони за пянками та гулянками не бачили що навколо їх також присутні люди, та ще й з дітьми, які змушені були вислуховувати їхні пяні скандали, нецензурні сварки між собою. Щодо відпочинку на базі "Русалка" то наша сім'я була задоволена. Є де і дітям подітися, і у волейбол перекинутися.І пляж хороший і кухня чиста і велика і на території порядок.Напевно Ірина не відпочивала на інших базах такого типу?

    Ми на Шацькі озера їздимо вже 15 років. Цілющі якості води нам допомогли зі здоровям. Достаток у нас середній. Таж потрапити на бази з люксами, де ціни у доларах не взмозі. Тож бували всюди, навіть одного разу були і в палаточному. Це був жах. А місць не було і змушені були бути. А це 3 роки тому випадково, по інтернету, знайшли "русалоньку".
    3 роки їздимо туди відпочивати. Задоволені і ми і всі наші друзі. Не знаю чи бачила це Ірина чи ні, але це єдина база на "Гряді" з квітниками і вазонами.

    А перше, що нам впало в очі, це чистота у туалетах. Для тих, хто може ще не знає, на деяких базах є ще туалети де стоять відеречка з водою(а інколи не стоять), без змивних бачків. Ціни такіж, як і на базах, що дбають про чистоту і порядок. Звісно що база "Русалка"не для гульбанів тому тут і затишно для відпочинку сімями з дітьми і для здоровя молоді а не для тих,хто приїхав на озера, а озера так і не побачив.Щодо цін, то вони на Світязі дійсно кусаються.По всіх базах особливо у спекотні дні

  5. #14

    За умовчанням

    В 2011 році до ур.Гряда збудували абсолютно нову дорогу, добиратись туди вже приємніше і комфортніше ніж раніше :)

  6. #15
    Гість
    Гість

    Smile Поліський рай

    Цитата Повідомлення від Sergius_ Переглянути повідомлення
    Нещодавно повернувся з відпочинку. Відпочивав на базі "Поліський рай" Номер економ 50 грн. за добу (двохмісний). Невеличка кімнатка де є два ліжка, стіл, дзеркало та вішалка. Скромненько і чистенько. Ліжка деревяні при бажанні можна зсунути в двохспальне. Постіль видають, до речі одіяло і подушки пухові. В спеку в номері не жарко. Кухня загальна повністю укомплектована тобто є все необхідне почуваєш себе як вдома. На базі спокійно бо поблизу ніяких барів та дискотек. База біля самісінького озера. Мені відпочинок дуже сподобався. База "Поліський рай" СУПЕР!!!
    Мене база зацікавила, але ніде не можу її знайти, Ви б не могли скинути контакти? Буду дуже вдячна!

  7. #16

    За умовчанням

    І мене цікавить контакти бази "Поліський рай", буду дуже вдячний!!!

  8. #17
    Гість
    Гість

    За умовчанням їдьте на базу гарт

    Відпочинок на Гряді, за невеликим винятком, це екстрім. Треба відпочивати на базах європейського рівня, наприклад база гарт з іншого боку Світязя, за пансіонатом "Шацькі озера", який, до речі, ненабагато пішов вперед після ссср.

  9. #18

    За умовчанням

    подведу итог- лучше селиться в частном секторе!!!

  10. #19
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    За умовчанням

    В часному секторі - тоска... :-) Чому б не пожити у тому Моторі, Світязь-лайку чи Феміді ? Так, дорожче, але і озеро під боком і Рондо і базарчик і вареники домашні...

  11. #20
    Гість
    Гість

    За умовчанням База відпочинку Світанок

    Це просто жах,в таких умовах як вони пропонують житти просто не реально.Ставлення до людей просто ужасне.Фото що в неті зовсім не відповідає реальності.В економних номерах немає світла,в кімнаті не чисто,дуже темно,вікна дуже маленькі.Кімнати на стриху.

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •