+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 2 з 2

Тема: Оголошення №140815

Комбінований перегляд

Попереднє повідомлення Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Наступне повідомлення
  1. #1
    Реальний чувак Аватар для ROBOT
    Реєстрація
    06.08.2015
    Повідомлень
    32

    За умовчанням Оголошення №140815













    Приватна садиба "Гармонія" знаходиться у смт. Шацьк, Відпочинок для 6-8 осіб в літньому комфортному будиночку: зручності, затишне подвір'я,інфраструктура, поряд три мальовничі озера.
    Відстань до озера - 800 метрів.
    Туалет на вулиці.

    Вартість: 100 грн номер за добу

    Контактний номер: 067-361-14-00, Світлана
    Останній раз редагувалося ROBOT; 14.08.2015 в 18:48.

  2. #2
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Хто хоче перестати любити відпочивати на оз, Світязь тоді Вам сюди, затишно да навіть дуже, но туалети такі засрані і страшні і з хлоркою аж очі виїдає, ходили на пляж до платних, вайфая не ма мобільний інет в мене був кращій, води гарячої не має, ну за тиждень не було, да навіть і з холодною проблеми, хазяйка в 23 год. іде все виключати світло воду і тд. і бурчить мов не спится сидите до ночі, корова ходить де хоче а значить і гівна багато, телевізор я не дивився ні разу навіть і не провіряв його а оказалось що він не працює мене звинуватили що я його зламав, вкрали в нас миску, і навіть в останній день вигнали з тереторії з самого ранку сказали що вже мають інші заселятись хоч і не було ні кого, ні кому я не раджу їхати в цей недорозвинений хлів бо дуже пожалкуєте, краще доплатити ще 20 грн і щось найти краще і все що вони пишуть це брехня туалетів і води не має, і до озера іти добрих півтора кілометра, а лодка в них це тітанік №2 і вони його не даютьт

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •