+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 2 з 2

Тема: Автобус Львів Шацьк Загроза невового стресу!

Комбінований перегляд

Попереднє повідомлення Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Наступне повідомлення
  1. #1
    Гість
    Гість

    Thumbs down Автобус Львів Шацьк Загроза невового стресу!

    Порїздка на рекламованих автобусах, яку пропонує пан Віктор - ЖАХ.
    Мав необережність скористатися послугами так званого перевізника 27.07.2015р. в сторону Шацька та 30.07.2015р. в сторону Львова. (чому так званого?- тому, що взнати назву перевізника мені поки, що невдалося)
    Але все по порядку.
    1. Автобус (Мерседес Спрінтер Водій - Юра тел.0680056000) був замовлений у кіоску, що знаходиться на вул. В. Великого на зупинці в сторону вул. Стрийської біля нового ЦУМу в особи, яка на той час представилася шефовою Аліни тел.0975008861 на 6.00 на 27.07.2015р. на 14 осіб з відїздом від тролейбусного депо. 26.07.2015р. о 22 год. 25 хв цей водій (Юра) надсилає мені СМС з текстом :" Відправлятись будем не раніше 6.20." Відправилися близько 6.40. Проїхали до нового ЦУМУ, де стояв "Комфортабельний" автобус цієїж "компанії" № 85- 88 (водій Віктор, тел. 0673329710 , який не міг завестися, оскільки, як мені потім стало відомо виникли проблеми з акумуляторами - так повідомив водій Юра). Відїхали о.7.10. "Комфортабельний автобус відїхав приблизно через дві години. Спрінтер всю дорогу коптив, як паровоз, і всі ці запахи йшли в салон. з Божою допомогою доїхали в Шацьк приблизно в 11.30
    Поїздка до Львова була замовлена на "комфортабельний" автобус з відїздлм з Шацька на 15.00 30.07.2015р.
    Близько 13 год. мене шефова Аліна телефоном повідомила, що комфотрабельний" автобус зламався по дорозі в Шацьк і що я повинен подзвонити водію Спрінтера, який має підмінити та відвезти у Львів. В тел. розмові водій Спрінтера мене повідомив, що нічого поки що не зняє і сказав, щоб я подзвонив о 14.30.
    В 14.30 я зателефонував йому, але почув у відповідь, що поки, що він ще не знає хто буде їхати. На мій дзвінок Аліні почу, що Спінтер буде везти інших людей, а Юра шукає нам заміну. Такі телефонні переговори тривали до 15.25.коли мене водій Спринтера повідомив, що в 15.40 відправляється рейсовий автобус на Львів від автостанції і наша група має йти від бази "Автомобіліст" на автостанцію. Звичайно рейсовий автобус нас не дочекався, хоча Аліна стверджувала, що він буде чекати.І тут близько 16.00 звучить чергова "ідеальна" фраза , що через півтори години буде їхати якийсь бус на 8 чоловік (хоча в нас було замовлено на 12 чоловік). Ф цього буса ми не дочекалися. Тепер нас повідомляють, що ми маємо сісти на рейсовий автобус до Нововолинська, а там нас буде чекати "комфортабельний" (поломаний) автобус, який до часу приїзду відремонтують. По приїзду до Нововолинська (близько 20.30) ми взнаємо, що потрібно чекати ще годину.
    І на закінчення "Комфортабельний автобус" у Львів приїхав о 01.15
    Тому коли вам будуть прпонувати такі послуги біжіть подалі. Спортите собі настрій на довго. (повторю телефони від яких треба втікати: 0673329710,0975008861,0971717821,0680056000

  2. #2
    Гість
    Гість

    За умовчанням фіолетовий автобус МАН - УНИКАЙТЕ ЦІЄЇ КОМПАНІЇ !!!УВАГА !!! УВАГА фіолетовий МАН!!!

    Доброго дня,

    сьогодні, 12.07.16 проїхався на "комфортабельному автобусі" - забрали мене на Гряді Спрінтером до Шацьку, де стояв фіолетовий автобус МАН, що повинен доправити мене до рідного Львова. Обмін пару фразами із водієм, давали вже грунт для постановки діагнозу останьому, оскільки адекватним його мову та дії не назвеш, але ж з ним не спати...

    Після від"їзду з Шацьку, очікувалось що гарячий салон автобуса зараз охолоне від кондиціонера, натомість я побачив підперті патичками вентиляційні люки - на моє запитання до водія про кондиціонер, я отримав відповідь, що він не працює. Ок, не працює кондиціонер то включіть принаймні вентилятори - водій включив на 1 позицію, що забезпечувало ледь-ледь обдув, але ж на дворі +32, салон без шторок... На зупинці у Нововолинську я попросив водія включити вентилятори більше, на що отримав: "...то вас не спасе!", я кажу врятує, чи не врятує ви включіть.

    Після початку руху виявилося, що дує ще гірше - я підійшов із питанням до водія чи увімкнув він вентилятори, а у відповідь він накинувся із криком і погрозами, що висадить мене, зупинить автобус на півгодини і т.д. - божевілля!!! коли вилетів один патичок із люка, і він закрився, водій мовив "а чому ви не скажете?!!". Коли я його попросив про вентилятори - він почав божеволіти, погрожувати, брати мікрофон і оголошувати на салон, що як мене не заберуть то він не поїде - при тому всьому я тону не підвищував та пристав на одну з його погроз про висадку мене - тож попросив його зробити те, що він і обіцяв: він віддає мені мої гроші і більше - після мого запитання про "більше" - отримав відповідь більше на гривню. Я погодився. Добре віддавайте мені 120грн (вартість квитка) + 1 гривню і зупиніть на наступній зупинці. На це відповідь була, наступна зупинка Галицьке перехрестя...

    До того моменту ця божевільна сцена перетворилася на майданчик савіка шустера із залученням глядачів, що кричали про дітей за яких дбають, Франківськ у який не встигають, активних пролетарів, що "допомагали водію, котрому теж спекотно"... - я попросив водія виконати те, чим він мені 2 хв. тому погрожував - висадити і віддати мої гроші + 1 гривню :)) мої слова розчинялися у монологах православних... Після енного звернення до водія про виконання сказаного ним виявилося, що я "вже проїхав із ним півдороги".... Добре віддавайте половину - автобус зупинився :)) водій кинув мені 50 гривень настільки зверхньо наскільки дозволяв йому його рівень майстерності із божевілля - хтось певне буде щасливий від тих грошей у селі Тудорковичі...

    За 1 хв я вже зупинив Неоплан (098 304 84 85), який теж прямував із Гряди до Львова - я сів до автобуса і ... отримав кайф від прохолодного і тихого салону, без водія, який кричить у мобільний що він не винуватий, що когось і кудись забув забрати і що він "буде по-іншому" з ними розмовляти, а вони ідіоти і дальтоніки... (при чому було декілька таких розмов), без злості спотівших віруючих, що щонеділі розбивають свої чола у церкві, а у автобусі готові тебе з"їсти на обід, оскільки вони навіть не в курсі, що я говорив водію... як сказав один мій співробітник "злі люди" - їхній Бог їх простить, а вони пообіцяють підставляти другу щоку і терпіти, терпіти, терпіти, а водій, їхній пастор, поведе їх у вірний комунізм, дорога до якого завжди чомусь важка.

    Амінь.

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •