+ Відповісти в темі
Сторінка 3 з 3 ПершаПерша 123
Показано з 21 по 27 з 27

Тема: Скільки коштує зупинитися у наметовому містечку?

  1. #1

    За умовчанням Скільки коштує зупинитися у наметовому містечку?

    Скільки коштує зупинитися у наметовому містечку? І що пропонується за ці гроші?

  2. #21
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    За умовчанням

    Колись пропонувалось лише місце на палатку, автомобіль, мусорник. Тепер не знаю...

  3. #22

    За умовчанням

    А як в наметовому містечку з шашликами? Є можливість посидіти біля багаття?

  4. #23

    За умовчанням

    Напевно, з наметовим містечком гаплик. Погода не сприяє, холодно. Навіть в спальному мішку. Хіба що хтось зігріє... А ось при багатті можна посидіти. То як з шашликами???

  5. #24

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від weres Переглянути повідомлення
    Напевно, з наметовим містечком гаплик. Погода не сприяє, холодно. Навіть в спальному мішку. Хіба що хтось зігріє... А ось при багатті можна посидіти. То як з шашликами???
    Чому ж?.. Для любителів шашликів на природі погода - не завада. Я також збираюся в найближчий час. Давай домовимось, коли і де ми зможемо посидіти біля багаття. З шашликами проблеми не буде. Я купив собі ось такий мангал. https://reklama****// З дровами на Волині проблем не буде. М'ясо замочу. Ти який шашлик любиш? Значить, в приват кинь свій телефон або повідом, коли будеш і скільки вас буде. Я зараз вільний, то зможу приєднатися, також не один. Намет також маю. Люблю веселі компанії на природі :))

  6. #25

    За умовчанням

    Очень захвативаючиеся истории!

  7. #26

    За умовчанням

    Та вже не дуже актуальні мабуть. Цікаво дізнатися, що там зараз з наметовим містечком?

  8. #27
    Незареєстрований
    Гість

    Exclamation наметове на Пісочному

    Цитата Повідомлення від AnnaKosenko Переглянути повідомлення
    Та вже не дуже актуальні мабуть. Цікаво дізнатися, що там зараз з наметовим містечком?
    На пісочному , після зїзду на Лісову пісню, десь через 1 км. є наметове містечко. Умови: туалети, вода, світло, є столи, якщо всі не займуть. минулого року 20 грн. за любу палатку і 20 за авто( кількість людей- немає значення.)До пляжу метрів 100-150.

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •