+ Відповісти в темі
Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Показано з 1 по 10 з 16

Тема: Хочу відпочити! Але де!?

  1. #1

    За умовчанням Хочу відпочити! Але де!?

    Хочу у вас відпочити, а інформації практичо немає. Майже на всіх сайтах інформація ще 2006-2007рр.
    Сім'я - пара з дитиною 2р шукає відпочинок о.Світязь на першу половину липня. Чекаю на Ваші пропозиції.

  2. #2
    Михалевич Богдан
    Гість

    Post

    Пропозицій немає тому що ще так як би не почався сезон відпочинку, погода цьому не сприяє. А відпочинок зараз, маю на увазі червень місяць, знайти дуже легко, починаючи від приватного сектору закінчуючи базами відпочинку. Всюди є місця, так що можете сміливо їхати, більш ніж впевнений що знайдете собі гарні місця. тільки-но вїхавши в Світязь побачте кучу табличок типу "Здаю кімнати", "Здаю будинок" і.т.д., так що можете сміливо їхати, розібратись можна на місці, та і вибрати є з чого.
    То вже на початку липня місцеві почнуть трішки метушитися, них зазвичай сподвигає сусід і думка "О, в сусіда\сусідній базі\ вже є відпочиваючі, а в мене ще немає, треба щось робити", після такого зазвичай і з'являються оголошення про відпочинок.

    Щойно повернувся зі Світязя, був на байк-шоу, людей там практично немає, як на самому пансіонаті шацькі озера так і на прилеглих базах, ще правда не знаю як ситуація на гряді.

  3. #3

    За умовчанням

    А в першій половині липня???

  4. #4

    За умовчанням

    трішки поправлю пост Богдана, люди в основному починають приїзджати в кінці червня, на свята (День Конституції) і.д.
    А в першій половині липня???
    На початку липня, до числа 15 думаю місця можна буде знайти без проблем, тому що майже в кожному дворі в селі пропонують відпочинок, навіть буває що з харчуванням, аби ваші гроші, за це можете не хвилюватись.

  5. #5

    За умовчанням

    Пропоную відпочинок в приватному будинку неподалік оз. Світязь (смт Шацьк) – до Світязя до 5 хв. на машині. До оз. Чорне, (справа при в’їзді в Шацьк) – 200 м. До уваги відпочиваючих всі зручності: гаряча вода, холодна, літній душ, супутникове телебачення. Ціна доступна – 30 грн. з людини Телефон: 8-097-768-41-70.

  6. #6
    Гість
    Гість

    За умовчанням відпочинок

    якщо не знаєте де відпочивати на шацьких озерах, то знайте, це-шацькотель, над піцерїєю фелічіта у шацьку

    // Відредаговано адміністратором
    Ага, тільки ви забули додати що це в самому центрі Шацька, ціни там від 500 грн за номер і найближчого озера добиратись хвилин 7(на автомобілі)

    Так що це не для тих хто не знає де відпочивати, а скоріш за все для тих, хто не знайшов собі житла і не має де переночувати.

  7. #7
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Гість Переглянути повідомлення
    якщо не знаєте де відпочивати на шацьких озерах, то знайте, це-шацькотель, над піцерїєю фелічіта у шацьку

    // Відредаговано адміністратором
    Ага, тільки ви забули додати що це в самому центрі Шацька, ціни там від 500 грн за номер і найближчого озера добиратись хвилин 7(на автомобілі)

    Так що це не для тих хто не знає де відпочивати, а скоріш за все для тих, хто не знайшов собі житла і не має де переночувати.
    е ні!! це відпочинок для тих, хто, найперше, поважає себе, і не має бажання ночувати з комарями, нетверезою молоддю по сусідству, в прогнутому ліжку з постіллю мінздраву.))) щодо цін, від 400 грн за номер, а номери двомісні, тобто з людини 200 грн., у вартість входить сніданок в піцерії(з види на вибір). халати, рушники та мінікосметика - все є. сьогодні кожен другий має автомобіль, добратись до озера не проблема.

  8. #8

    За умовчанням

    Відпочинок на оз.Світязь (Шацькі озера)Приватний сектор,огорожена територія, на територіі є альтанка, окрема кухня, гарячий душ, мангал, місце для стоянки автомобілів 0974702011

  9. #9
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від b-boy Переглянути повідомлення
    Відпочинок на оз.Світязь (Шацькі озера)Приватний сектор,огорожена територія, на територіі є альтанка, окрема кухня, гарячий душ, мангал, місце для стоянки автомобілів 0974702011
    В селі Світязь ? Які ціни з людини чи за кімнату ?

  10. #10
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Yurecl Переглянути повідомлення
    В селі Світязь ? Які ціни з людини чи за кімнату ?
    В селі Пульмо, ціни нормальні. Телефонуйте і все дізнаєтесь

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •