+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 3 з 3

Тема: Немає місць! :(((

  1. #1

    Angry Немає місць! :(((


    Шановні відвідувачі сайту, якщо ви найближчим часом збираєтесь на Світязь - моя вам порада: зазделегіть домовляйтеся з адміністраторами баз, власниками за місця.

    Серпень - не та пора коли можна приїхати і побачити кучу табличок "є вільні місця", "прийму на квартиру". У всіх все зайнято, навіть у бабок, які живуть на іншому кінці села.

    Сьогодні багато людей, які приїхали без попереднього замовлення так і не змогли знайти собі житло. Стоять з сумками біля дороги і не знають куди подітися :(

  2. #2
    Гість
    Гість

    Red face не вірю

    Я буваю на відпочинку у даній місцевості кілька разів на рік, і не повірю що в розгар сезону відпочинку не було місць. Можливо для тих відпочиваючи які хочуть займати цілий котедж, або іньші витрибеньки (кондеціонер, душ, туалет, кухня) тильки для них,а не загальні дійсно немає місця. На мою думку не суттево де зупинитись для відпочинку (котедж, база, санаторій, часний сектор, дикарем) головне класно провести час. І час цей потрібно проводити в лісі, на пляжі, в озері, але не в приміщенні. Це моя особиста думка і я її нікому не навязую.

  3. #3

    За умовчанням

    Гість, в період з 5 по 20 серпня місця на Світязі знайти нереально, не перший рік вже таке робиться, тому хто не домовився собі за житло за тиждень-два наперед -> пролітає!) Можете в місцевих поцікавитись якщо не вірите.

    Не суттєво де зупинитись - такий варіант підходить якщо вранці приїхав а ввечері поїхав і ще добре якщо на своєму авто, бо маршрутки теж забиті їдуть., А якщо приїхав на два три дні, або навіть більше, - з надією на місці знайти житло, але того житла ніде немає, навіть готелі, де номер по 600-700 грн і ті заняті. ЩО робити? Де тоді ночувати? Де приготувати їсти? Де прийняти душ? НЕ все так просто як здається)

    Тому рекомендую всім хто збирається на Світязь у серпні - заздалегіть домовлятись за житло.

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •