+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 7 з 7

Тема: Відпочинок на березі оз.Світязь!

  1. #1

    Red face Відпочинок на березі оз.Світязь!

    Здаю окремі 2-х, 3-х, 4-х місні кімнати на березі озера Світязь.

    На подвір'ї є місце для авто, мангали, бесідки, човен.

    Ціна: 50-60 грн. з особи.

    Детальніше по тел.: 067-27-677-27, Юлія.

    :)
    Мініатюри зображень Мініатюри зображень Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13838.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	314.1 Кб 
	ID:	325  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13839.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	316.4 Кб 
	ID:	326  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13836.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	281.9 Кб 
	ID:	327  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13840.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	289.2 Кб 
	ID:	328  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13841.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	293.6 Кб 
	ID:	329  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13834.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	288.7 Кб 
	ID:	330  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13832.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	284.8 Кб 
	ID:	331  

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	SDC13842.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	289.8 Кб 
	ID:	332  


  2. #2
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    За умовчанням

    Досить таки гарно. Невже так близько до озера і що це за база ?

  3. #3
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Доброго дня! мене цікавить відпочинок десь на 5 ночей можливо більше на початку липня на 2-х. чи ціни у вас не помінялися? з фото видно добре лише один номер цей що з телевізором. а решта просторні номери? і де ваша база відпочинку знаходиться в якому селі і як добратись? дякую наперед за відповідь

  4. #4
    Гість
    Гість

    Thumbs down

    Юля власниця номерів абсолютно безвідповідальна людина домовленість для неї нічого не коштує
    минулої неділі приїхали до неї на відпочинок заздалегіть замовивши три двохмісні номери. По телефону все
    було чудово, але напередодні коли я їй зателефонува виявилось що номери зовсім не ті про які ми
    домовлялись, я поцікавився чому так? Тому що номери бронював за вісім днів до приїзду, а о дев'ятій годині
    вечора перед відїздом Юля мені говорить що поселить нас в різні номери реакція моя була зрозуміла, але без
    матюків і крику я сказав що на місті розеремося на що Юля сказала цитую ***якщо ви так зі мною балакаєте то можете
    не приїжджати, моя хата біля дороги і якщо не ви то хтось інший*** на що я їй відповів що відпустка у нас не резинова і
    ми приїдем. Приїхавши в Світязь передзвонив до Юлі вона підказала як до неї проїхати знайшовши її подвір'я побачив там
    справжній "ШАНХАЙ" люди "один на одному" місця на подвірї бгато але на таку кількість відпочиваючих його просто не вистачає
    я нарахував приблизно 20 номерів повністю заселених купу автівок так що уявіть собі цю картину. Зустрівшись з Юлею подякував
    їй за відповідальність і чесність поїхав шукати по селі вільні номери і знайшов ще декілька жертв "чесного слова" Юлі які попалися так
    як я. Знайшовши житло на порядок краще чим те що пропонувала мені Юля заселився і з піднятим настроєм пішов відпочивати з друзями на озеро.
    Відгук написав для того щоб ви не попадали на ті самі граблі що і я!
    З повагою Тарас м.Здолбунів.

  5. #5
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Тарасе із Здолбунова! Підкажіть координати господарів, де Вам сподобалося відпочивати

  6. #6
    Гість
    Гість

    Arrow

    Так робить не тільки Юля, а багато власників у селі. Ніхто вам номери не буде тримати 8 днів, особливо у пік сезону, якщо ви не постійні клієнти, або завдатку та 100% гарантії, що ви заселитесь.

    Чому??? А тому, що деякі клієнти назамовляють в 10 місцях номери, а потім їздять і перебирають: то їм телевізора нема (ніби ви приїхали не купатися і загоряти на природу, а телик дивитися, то, може, кому золотий унітаз треба в селі!!!). А власники мають тримати кімнати під чесне слово??? «Кидають» власників в першу чергу клієнти, тому власники теж вже не завжди дотримують слова через такі випадки. Тобто, через нечесність одних страждають інші!!! Земля кругла, як кажуть, тому "Ставтесь до людей так, як би ви хотіли, щоб вони ставились до вас!"

  7. #7
    Гість
    Гість

    За умовчанням відповідь

    Я так розумію Ви займаєтесь здачею житла в оренду відпочивальникам? Так клієнти є різні і для резерву потрібно брати завдаток, а не 100% оплати, але клієнт завжди правий за свої гроші він хоче побачити зручності (а телевізор, нові меблі, інтернет, душ гарний посуд, нова близна з рушниками-це саме те за що люди готові платити), а не за халупу, чи вагончик. За таку ціну можна поїхати в Болгарію, а деяке житло коштує дорожче ніж Чорногорії та Хорватії.
    Прекрасні озера які створила природа манять до себе своєю чарівністю, але відштовхують захланними і невиприавданими очіікування від проживання.

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •