+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 7 з 7

Тема: Про пансіонат "Шацькі озера"

  1. #1

    За умовчанням Про пансіонат "Шацькі озера"

    Відпочивали у цьому пансіонаті 20-29 червня ц.р. Путівку брали у Києві в "Укркурортсервісі", мешкали у 7 корпусі у тримісному номері (досить просторний - дві кімнати).

    Путівка була, скажімо так, "Економ-класу" - 170 гривень за добу з людини. Отже, з 510 гривень за добу за трьох. За ці гроші: триразове харчування, туалет і гаряча вода у номері (це найбільший плюс), старенький холодильник, телевізор, якому років 30 - ледве ловить два канали, страшенно роздовбані меблі, ремонт робився давно (і таке враження, що робили його інваліди :). Корпус, що всередені, що зовні нагадує казарму. Воду з крану краще не пити, на території є магазини, де можна купити питну воду і все необхідне.

    На території ще є кафе, більярд, бар з дивною назвою "СССР", але людям з нормальною психікою або дітьми туди краще не ходити, там тусується переважно п"яна молодь і чутно суцільне матюччя. Є базарчик, де продають рибу, вугрів, сувеніри. Є ще прокат велосипедів (15 гривень за годину), човни та катамарани - на пляжі (20-30 гривень за годину).

    Не рекомендую селитися у так званих будинках літнього типу - там дешево, але ДУЖЕ сердито: селиться в основному молодь, постійний шум, крик, матюччя, дуже голосна музика аля "владімірскій централ". Ще один великий мінус - це шашлики. Складається враження, що хто приїздить на озеро, обов"язково повинен зробити священне дійство - зжерти шашлика і догнатися великою дозою горілки і пивом. Усе це супроводжується божевільним криком, голосним матюччям і ще голоснішою музикою з авто, які особливо "круті" - в основному місцеві божки заганяють на територію і ставлять під своїми вікнами. Роблять шашлики де попало - прямо під вікнами корпусів, коли немає вітру можна задихнутися, суцільна димова завіса. Пляж хоча й великий, але коли гарна погода, то дуже переповниний - знову сємкі, цигарковий дим, пиво чіпси і голосне матюччя. Краще ходити на пляж табору "Гарт" (від Волинського університету) там мало людей, тихо і чисто. Це хвилин 12-15 лісом. Висновок - ціни завищені (у моєму випадку були одні з найдешевших путівок), сервіс нікудишній, суцільний совoк помножений на жлобство наших людей. Плюс - це озеро та ліс. Запитуйте, відповім усім.
    Останній раз редагувалося Віталій; 06.07.2009 в 23:01.

  2. #2
    Гість
    Гість

    Exclamation djakuju

    spasybi vam velyke za info.

  3. #3

    За умовчанням

    Відпочивали у пансіонаті "Шацькі озера" 26-28 червня 2011 року за програмою "Подорожі вихідного дня".

    Мешкали з дружиною у 2 корпусі у двомісному номері за 400 гривень за номер. Номер невеликий, але досить затишний. У номері - туалет, рукомийник, душова кабінка, двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, стіл і лише один стілець. Телевізор працює, але ловить лише 9 каналів (це при наявності супутникової тарілки). Пульт до телевізора не працював, на моє прохання до чергової замінити батарейки або пульт, дали три таких самих пульта, але жоден так і не працював. Довелося перемикати канали кнопками на телевізорі. Холодильник гудів, але морозу не давав, довелося його вимкнути. У номері брудно, на килимовому покритті скрізь плями. Мабуть, що таке миючий пилосмок, прибиральниця і не чула.

    Вода з крану дійсно текла жовта, мабуть у Світязі набирають.

    Окрема тема - це харчування у ідальні. Одразу згадав піонерські табори. За 90 гривень на добу з людини, могли і що небудь пристойніше готувати. А то на сніданок каша пшенична, на обід борш (ріденька юшка, де інколи стрічаються картопля та капуста), каша перлова. Вечеря приблизно така сама. Чай наливають у чайники - називається котловий. Кава на сніданок - кавовий напій "Колос". Ситуацію рятують лише наявність на території двох кафе - "Пролісок" (більш дешевий) і бар у будинку ідальні (дорожче). Там є можливість вибрати з меню собі страви, а не істи те, що принесуть.

    З погодою трохи не поталанило - був сильний вітер і досить прохолодно. Тому купатися довелося у швидкому темпі - забіг і вибіг. Довелося гуляти лісом, позбирали трохи ягоду, покаталися на конях. Дощу не було, лише в останній день пішов.
    Останній раз редагувалося alex_buran; 29.06.2011 в 22:32.

  4. #4
    Катя
    Гість

    Exclamation Це ПРОСТО ЖАХ!!!

    Щойно повернулися з пансіонату "Шацькі озера".

    Такого жаху як в цьому році не бачили ніколи, хоча відпочивали тут вже 8 років підряд.
    По-перше деруть гроші за номери, сервісу ніякого, а ціни ростуть кожний рік;
    По-друге їжа в їдальні - це просто помиї, свиней краще годують(бо за мясо переживають), за 90 гривень в день могли б годувати краще;
    По-третє на вихідних на пляжі неможливо знайти місце, приїзджає купа людей, які пьють, лаються, залишають за собою купи сміття, поводять себе м'ягко кажучи як свині!!!

    Вразило що хлопчик 6-7 років, просто сидячи на ковдрі, повертається і починає пісяти, його мама навіть нічого йому не сказала, це не 2річна дитина і елементарно міг відійти за дерево;

    4. довбаний клуб СССР. - музика починає волати з 22.30 і до 3.00 ранку, потім починають волати п'яні діти(відвідувачі цього так би мовити клубу), і це не тільки мешканці пансіонату, а й люди які мешкають поблзу (в наметовому містечку і т.д.), своїми очами бачили як з клубу випала компанія і почала ригати прямо на пляжі, там де вдень бігають і лежать маленькі діти.

    Від міліції користі ніякої ходять вони вдень бухають, а потім роблять вид що працюють, вночі КОРИСТІ НІЯКОЇ!!!
    а ще після одного з так званих набігів місцевих прямо перед корпусом хтось сходив по великому, головне що "воно" підтерти зад собі додумалось а в туалет піти, а не гадити під корпусом, - розуму не вистачило.

    На території стоїть купа машин, не пройти не проїхати, на парковці гроші беруть не зрозуміло за що, на талончику який вони видають (без мокрої печатки і підпису) пишуть що відповідальності за ТЗ не несуть, так якого я повинна платити їм 10 грн на добу? за що? збір за своє перебування і перебування своєї машини на території парку, я сплачую екологам на в'їзді до парку. Доречі по озеру почали їздити моторні лодки, які катають цих місцевих, які приїзжають на вихідні.

    Короче кажучи, хочете щоб до вас відносилися як до худоби їдьте в пансіонат шацькі озера!!!

  5. #5
    Гість
    Гість

    За умовчанням Нічого не змінилося :(

    Вірніше, стає стабільно гірше!
    Колись тут було цілком пристойно!

  6. #6
    Гість
    Гість

    За умовчанням Відпочинок на -5 за 10-ти бальною шкалою!

    Я незнаю як туди люди їздять відпочивати.
    Ми з дівчиною та другом вирішили відпочити так щоби ніучому собі не відмовляти, єдине що дуже здивували ціни на будинки і номери тому вирішили щоби не попадати у великі кошти з економити на проживанні. Взяли два номери в пансіонаті ,,Шацькі Озера,, о. Світязь.
    Приїхали о 13 годині і одразу почесали в адміністрацію на поселення, звісно ж там був обід, прочекавши годину нарешті нам дали ключі аби поглянути на умови, умови були не просто економ класу, а супер-пепер-дупер економ класу. У кімнатах два ліжка ( які розвалюються) , до речі здивувало що немає двох спальних економок, тумбочка у такому ж стані як і ліжка, шафа і все, навіть лампочки не всі горіли. Прибиралась дівчина яка помоєму навіть у руках віник ніколи не тримала. Позамітала усе що змела під шафу і ліжко.
    Шпалери: це взагалі окрема історія, всю ніч під ними обсипається штукатурка не дає спати. Я не спец але помоєму їх клеїли без ремонту , тобто на стару штукатурку. Під кінець відпочинку від усієї цієї антисанітарії у нас почалась аллергія.
    До ночі я разів десять бігав до бабульки, яка певно чогось не того викурила, яка сиділа замість адміністратора за постільною білизною, а взагалі вона певно ще не знає що СРСР уже розпалося і вона давно не комендант у гуртожитку, вела вона себе явно як господарка. У мене було відчуття що це не я плачу гроші за свій відпочинок, а вона мені послугу робить і безкоштовно нас поселила. Так обійшлося мені житло у 140 грн. з мене з дівчиною за добу. Відпочивали ми 6 днів таким чином заплатив я за цей відстій 840 грн. як по вашому дешево?????

    Далі територія бази:
    Кафе де ми обідали досить не погане. Не дорого можна поїсти, готують смачно. У середньому на обід з людини йшло 20-35 грн.
    Озеро чисте, вода прозора, з дуже пологою прибережною зоною, реально змучуєшся іти до тієї глибини)
    Берег в основному травяний з вузенькою смужкою піску біля самої води, Срач не передати словами, таке відчуття ніби там прибираються раз у сезон, ціни в магазинах не з дешевих, вугрі по 200-500 грн взагалі вбили. Риба дуже дорога.
    Катамарани, човни як не помиляюся по 20-40 і 30 грн., човни звісно не у найкращому стані, я думав він піде на дно поки пройде та нещасна година.
    Продавці різних кукуруз і тараньки на пляжі, завалюють такі космічні ціни що ппц. Та ще й декілька разів брали ту тараньку так вона віддавала якимось туалетом ( до речі туалети громадські це узагалі торба)!!!!!!!
    Трохи порадував Wi-Fi у кафе біля озера ( певно єдине осучаснене місце на пляжі).
    На базарі є різні фрукти та овочі але купляти не раджу, певно лежить воно там по декілька тижнів. Купили диню, кавун та виноград ( кіш-міш ), диня прокисла, кавун гнилий і виноград також кислий.

    Ще забув розказати те що: купляв квитки на Світязь у Львові на АС-2 за 2 дні до поїздки, коли прийшли на станцію і сіли на ,, Довільні місьця,, як було зазначено у квитку нас почали ганяти по усьому автобусу адже виявилося що у всіх місці вказані на квитках, звернувшись до водія я почув відповідь що по нашим квиткам ми можемо лише стояти ( і це 5-6 годин). Я звернувсі у касу автостанції тоді водій дозволив сісти на вільні місця, які спочатку по його словам нібито були платні. Це жах!!!!!

    Хоч морально я і відпочив, але за таку сумму а саме 3000 грн. на двох я б міг спокійно їхати на тих самих 5-6 днів на море у Крим. У такі умови я більше ні ногою, люди своїм пофігістичним ставленням відбили моє бажання туди їхати іще колись, Знайомим радити точно не буду.

  7. #7
    дарина
    Гість

    Thumbs down ПАРШИВИЙ ПАНСІОНАТ -ШАЦЬКІ ОЗЕРА!!!!

    Відпочивали на пансіонаті ШАЦЬКІ ОЗЕРА !!!- ТІЛЬКИ ЗМАРНУВАЛИ СВІЙ ЧАС _таких невихованих наглих жадних адміністраторів в реєстратурі -я не зустічала ніде !!!!

    ДУРЯТЬ НА КОЖНОМУ КРОЦІ -бронь була на 4 дні за 450грн за номер -приїхали а він тільки на один день нам дістався -потім переселили за 600грн за добу -тільки ліжка холодильник туалет і нормальний ремонт -навідь телевізора не було - кожен хоче на тобі заробити -сервісу ніякого -в ідальні годують сирими котлетами -отруїлися всі 8 чоловік !!!!!!!!

    Крім гарного озера і бара -в якому жива музика по 3 грн з людини.... більше нічого немає !!!!!!!!!!ми іздили не один рік туди відпочивати тільки на інші бази -а цей рік заїхали сюди -тепер жалкуємо що лишили там свої гроші
    Повірте пишу правду -не марнуйте час та свої гроші -цей пансіонат не коштує цього......вкінці кінців ми запізнилися на годину і незабрали свої речі вчасно -бо ніхто не попередив коли іх потрібно забрати -викинули наші речі і сказали платити 500грн Кошмар -таких хамок як там -я давно не зустічала -ВСІМ ЗНАЙОМИМ ПЕРЕКАЖУ ЩОБ ТУДИ НЕ ЇХАЛИ!!!!!!! відпочивали в цьому році 2014 -користуються моментом -бо люди бояться їхати на море

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •