+ Відповісти в темі
Показано з 1 по 9 з 9

Тема: Про пиродні умови

  1. #1

    За умовчанням Про пиродні умови

    Доброго дня. Збираюся поїхати на о. Світязь приблизно 15 липня дикарем, але не у палаткове містечко, а подалі від людей.
    Раніше на шацьких озер не був. Прошу описати мені на скільки комфортні природні умови у період з 15 до 30 липня.

    Знайомі які були на Світязі у приблизно таий період розповідали, що неймовірно дошкуляли комарі та було надзвичайно багато п'явок (так багато, що у воду заходили по спеціально зробленому пантону), чи правда це так??

    Напишіть будь ласка які ще є вади, до чого потрібно бути готовим.

  2. #2

    За умовчанням

    Геть диким дикарем їхати не рекомендую. Ібо палатки ставити можна тільки в спеціально відведених для цього місцях, побачуть працівники парку що поставили не там де треба - і палатку заберуть і штраф випишуть.

    Комарів не багато, ну хіба що вночі трошки гризуть. Якщо жити в лісі то там і справді від цих кровосісь нема де сховатися.

    Ніяких пявок в оз. Світязь немає, вода дуже чиста, ваші знайомі мабуть в якомусь болоті відпочивали раз таке розповідають, подивітьс фото з галереї на сайті svityaz.org.ua.

    Відпочити подалі від людей навряд чи вийде, всі хто живе ближче до озера - здають кімнати, всюди де є нормальний пляж - є люди. Загалом нічого страшного і незвичайного на Світязі немає, якщо їдете з палаткою, то домовляйтесь ставити в когось на подвірї, за таку послугу будете платити 20-30 грн\день. А решта - були б гроші, тут і поїсте і порозважаєтесь, і порибалите :)

  3. #3
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Складається враження що все це - просто витягування грошей з людей усіма способами... Якщо навіть даїшники на дорогах збирають *мито* за в'їзд, і палатки поставити не можна не заплативши... Абсурд!! Це що, приватна власність!?

  4. #4

    За умовчанням

    Ну так порядок має бути всюди. І, на жаль, бабло править світом, без грошей ти ніхто(

    При вїзді збір беруть не даїшники а працівники парку. І ці гроші йдуть на вивезення сміття, прибирання, біотуалети ітд. Та й не думаю що вам шкода заплатити 150-200 грн за те що палатка постоїть тиждень в когось на подвірї, в садочку.
    Всі ж відпочивають, всі платять, безкоштовний сир тільки в мишоловці.

    PS. Ви ще мабуть в криму не були, раз так Світязя боїтеся :)

  5. #5
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Я так зрозумів, довкола озер стоїть купа безкоштовних біотуалетів а сміття можна кидати собі під ноги і його ходять визбирують бригадами (хоч я і впевнений що за викидання сміття там будуть великі штрафи, і тому його там майже немає).
    Я мав на меті жити у наметі не заради економії грошей, а для того, щоб бути ближче до природи і подалі від людей, а ви пропонуєте приїхати і поставити його у когось на городі....
    І навіть якщо вже казати про гроші за проживання у наметі (у свойому наметі), з якого дива за це потрібно платити!!
    У мене повністю змінилася думка про шацькі озера... Лохотрон якийсь зробили з природного місця, яке проіснувало бозна-скільки років, причому недоречний. Ліпше вже якесь інше місце для відпочинку обрати.
    Щодо Криму, я сумніваюсь що мені хтось заборонить поставити намет поза населеним пунктом, або скаже мені за це платити (якщо це не приватна власність).

  6. #6

    За умовчанням

    І навіть якщо вже казати про гроші за проживання у наметі (у свойому наметі), з якого дива за це потрібно платити!!
    Ще раз повторюсь, що такий вже в нас світ, без грошей нікуди. Дякуйте донєцкім браткам за таку країну. :(

    Щодо Криму, я сумніваюсь що мені хтось заборонить поставити намет поза населеним пунктом, або скаже мені за це платити (якщо це не приватна власність).
    В Криму майже всюди приватна власність, а де не приватна - людей більше ніж мурах.

    Якщо вже дуже хочете єднання з природою і спокій, то не обов'язково обирати популярні озера, де людно. Зверніть увагу на менші озера такі як Пулемецьке, Острів'янське, Луки-Перемут. Вода там не така чиста, але зато рибка краще клює, в рази менше людей, і з лісничими, якщо вони таки причепляться, - завжди можна домовитися за пляшечку ;)

  7. #7
    Гість
    Гість

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Siroga Переглянути повідомлення
    Ще раз повторюсь, що такий вже в нас світ, без грошей нікуди. Дякуйте донєцкім браткам за таку країну. :(
    нам дякувати треба!!!!!!! БИДЛУ українському, а не народу!!!!!!!!

  8. #8

    За умовчанням

    Добрий день! Скажіть , будь-ласка, на якому озері краще відпочивати в червні, щоб вода була тепла і чиста, бо ми з дитиною.

  9. #9

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від lisa Переглянути повідомлення
    Добрий день! Скажіть , будь-ласка, на якому озері краще відпочивати в червні, щоб вода була тепла і чиста, бо ми з дитиною.
    В червні ще людей не дуже багато, тому на всіх озерах вода чиста і тепла :) от в липні серпні то вже тяжче буде.

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •