У Шацькому районі продовжується будівництво кільцевої дороги навколо озера Світязь – сучасна автомобільна траса проляже від села Пульмо до урочища Гряда. На даний час, ( 02.12.2012 ) завершено будівнитство ділянки Пульмо-Світязь, в с.Світязь вже повністю замінено дорожне покриття. Якість правда на "чотири з мінусом", але вже немає тих ям, через які мало не кожен водій матюкав місцеву владу.


Про необхідність побудови такого шляху в курортній зоні Шацьких озер неодноразово наголошував голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Про перспективу рекреаційної інфраструктури та зеленого туризму в Шацькому районі йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова і голови Волинської облдержадміністрації, яка відбулась майже рік тому в Києві.

«Мені вдалось переконати Прем’єра про важливість розбудови інфраструктури в цьому районі, адже Шацькі озера відвідують багато туристів. Моя мрія поступово реалізовується - розпочато будівництво кільцевої дороги навколо озера Світязь від села Пульмо до урочища Гряда», - розповів губернатор Волині. Для реалізації цього проекту виділено близько 28 млн. гривень.


«Про важливість втілення цього проекту до мене Миколі Азарову доповідав і народний депутат України від Партії регіонів Григорій Смітюх, який постійно опікується розвитком волинського краю. Разом із сучасною дорогою необхідно зробити каналізаційні роботи у селі Світязь, адже ці проекти взаємопов’язані», - продовжив він.

У столиці Клімчук доповів прем’єру, що сьогодні влада у Варшаві захищає низку проектів, один із яких – каналізування села Світязь. Голова облдержадміністрації висловив надію, що область отримає на ці цілі кошти Європейського Союзу.

«Автошляхи розбудовуємо, створюємо зручність та комфорт, в першу чергу, для себе. Ми поступово будемо мати належну інфраструктуру і сервіс для туристів, а їх кількість - наповнення наших бюджетів», - резюмував Борис Клімчук.

Від себе добавлю, що, скоріш всього, до кінця 2013 року, навколо оз.Світязь *(Світязь, Пульмо, Гряда, Шацьк) можна буде об'їхати по новенькій дорозі. ;-)