+ Відповісти в темі
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Показано з 11 по 13 з 13

Тема: Відпочинок на Світязі, у Світлани

  1. #1

    Cool Відпочинок на Світязі, у Світлани
















    Здаю окремі 2х, 3х, 4х містні кімнати неподалік від озера Світязь. В окремих кімнатах супутникове телебачення. В дворі є бесідки, мангали, кухня, літній душ, настільний теніс, місце для паркування машин. Туалет на вулиці.

    Також є корова, тому можна завжди купити свіже молоко, є човен для рибалки!

    До озера 600 метрів (5-7 хв. пішком), На подвірї і є Wi-Fi .

    За день до приїзду - подайте заявку на підключення тут: http://svityaz.org.ua/freewifi.html :)

    098 493 28 85
    Світлана


    Ціна за добу 100 грн\людина - Якщо приїзджаєте більше ніж на три дні.
    Ціна за добу 120 грн\людина - Якщо приїзджаєте на вихідні, або менше ніж на 2 днi.

    УВАГА!!! Молодь і гучні компанії - не приймаємо. Пропозиція лише для спокійних і сімейних людей!
    Останній раз редагувалося Світлана; 12.08.2011 в 22:19.

  2. #11
    Не відпочивший гість
    Гість

    Unhappy На жаль, негативний відгук.

    Хочу поділитися негативним досвідом спілкування з власниками садиби У Світлани.
    Отже, минулого тижня подзвонив і замовив дві кімнати на дві сімї на вихідні. Власник підтвердив, що все буде Ок. На мою пропозицію закинути якийсь задаток за бронь на карточку відмовився. І ось в середу за кілька днів до виїзду про всяк випадок набираю власника, щоб уточнити всі деталі і О ЧУДО - нашої броні ВЖЕ НЕМАЄ!!!... На моє питання як так, чую примітивні відмазки, що хтось там щось продовжив, бо є хороша погода.... Думаю, що це якісь родичі чи знайомі...
    Як бачите, клієнта, який годує власника не поважають! ІМХО. Будьте обережні.
    Чесно кажучи, навіть і не знаю як застрахуватись від таких ситуацій...

  3. #12
    Аліна
    Гість

    Thumbs up

    Ми відпочивали в садибі у "Світлани" у липні, була гарна погода тому продовжили ще на 3 дні. Нам дуже сподобалось

  4. #13
    Гість
    Гість

    Post На фото зовсім не ті кімнати в які засиляють.До озера йти 15-20 хв.

    На кухні для 3-х кімнат 2-ві каструлькі та 1-на сковорідка,А холодильник так працює.що за ніч молоко стало кисле.В кімнатах будите проживати з мурахами,телевізор не працює та ВАЙ-ФАЙ тільки ловить в одному місці.А туалет такий чистий,що на вокзалі приємніше.ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!!!!

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 3 (користувачів: 0, гостей: 3)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •