+ Відповісти в темі
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Показано з 11 по 14 з 14

Тема: Вартісь відпочинку та умови проживання?

  1. #1

    За умовчанням Вартісь відпочинку та умови проживання?

    Сам був на Світязі 5 років назад. Проживали в приватному секторі в с.Світязь, вартість на одного чоловіка була 30 грн. умови більш менш, удобства на дворі, до озера 400 метрів, і то як ми шукали місця де зупинитись це був не найкращий варіант, бо майже скрізь було зайнято або гірші умови або далеко до озера.
    Приеднуйтесь та відписуйте про теперішню ситуацію, абож про минулий рік. Можливо залишились координати, фото, терефони з приватних секторів де відпочивали. Бажаю всім наперед хорошого настрою та приемного відпочинку.
    Останній раз редагувалося Grek; 26.05.2009 в 13:42.

  2. #11

    За умовчанням

    Шановний(а), KarpovSergei, я сі вибачЄю, але що за ахінєю ви несете!? Хочете отримати бан?

    Ваші повідомлення не несуть ніякого інформативного характеру, тут екстрасенсів немає, щоб здогадатись про яку базу ви пишете і про які гуртожитки, де воно є, чи то на оз.Світязь, чи Пісочне, чи може ті гуртожитки взагалі десь в Києві!!?

    Все має бути викладено чітко і ясно (див. попередні повідомлення)!

    Негайно відредагуйте свою творчість!

  3. #12

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Grek Переглянути повідомлення
    Зупинились напроти бази "Між трьох озер" в приемної бабусі Шури. З удобств у бабусі в будинку чисті кімнати, застелено чисте постільне, є холодильник, телевізор, столик в холодочку на дворі, туалет також на дворі. Немае тільки душу. Вартість з людини, чисто символічно по 30 грн.
    Ходили до озера понад церквою.
    а можна телефончик можна до баби шури????

  4. #13
    Гість
    Гість

    Wink Моя думка

    А я люблю відпочивати в Шацьку, ми маємо там своє постійне "кубло" - кожного року туди їздимо.

    Це звичайний великий будинок, в якому здаються кімнати. Нам багато, що там подобається: тихо, затишно, приємні домашні декорації, кімнати великі, а не 2х3 ,як на гряді (!), пісочниця для діток, гойдалка, мангал та багато іншого.

    скільки ми їдемо відпочивати, то мене зовсім не прикалює стояти біля жаркої плити у сонячну спеку, а тут можна навіть домовитись за харчування - хазяйка готує просто супер! Я і моя сім,я просто в захваті від такої знахідки.

    диний недолік - трохи далеко до озера: до Світязя найближча дорога - 2 км, асфальтом буде довше. До Пісочного - 10 км по асфальті. Але ми до цього звикли -переваг все одно більше! (Хазяїн будинку навіть самогоном на зубровці пригощав!)

    Ще один плюс - в них є корівка, тому ми пили не те молоко, що у пластикових бутилках кілька годин на сонці простояло, а свіженьке тепле або холодне з холодильника! Поділитися телефоном мені не шкода - бажаю і вам приємного комфортного відпочинку.
    0988397882

  5. #14

    За умовчанням

    А є якась наразі актуальна інформація?

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0, гостей: 1)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •