+ Відповісти в темі
Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Показано з 1 по 10 з 14

Тема: Вартісь відпочинку та умови проживання?

  1. #1

    За умовчанням Вартісь відпочинку та умови проживання?

    Сам був на Світязі 5 років назад. Проживали в приватному секторі в с.Світязь, вартість на одного чоловіка була 30 грн. умови більш менш, удобства на дворі, до озера 400 метрів, і то як ми шукали місця де зупинитись це був не найкращий варіант, бо майже скрізь було зайнято або гірші умови або далеко до озера.
    Приеднуйтесь та відписуйте про теперішню ситуацію, абож про минулий рік. Можливо залишились координати, фото, терефони з приватних секторів де відпочивали. Бажаю всім наперед хорошого настрою та приемного відпочинку.
    Останній раз редагувалося Grek; 26.05.2009 в 13:42.

  2. #2
    ДЕЛЬФІН
    Гість

    Arrow ВІДПОЧИНОК НА СВІТЯЗІ

    Проживання у окремому будинку. Паркування авто в дворі. Ціна – по домовленості. Найкращий вибір для сімейного відпочинку.
    Відвідайте перлину Волинського краю і ви не пожалкуєте!!!!!
    80978005168 ------ Юра

    // Редаговано: 21:39. 10 червня 2009.
    Для подібних оголошеннь на форумі є розділ "Пропозиції відпочинку", всі повідомлення такого типу писати тільки там, не потрібно перетворювати форум у фіг-зна що.

  3. #3

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від ДЕЛЬФІН Переглянути повідомлення
    Проживання у окремому будинку. Паркування авто в дворі. Ціна – по домовленості.
    Проживання? Вартість приблизно? Конкретніше про місце вкажіть якшо можна населений пункт, або близкість до якогось обекта для оріентування. Розкажіть, маете на увазі цілий будинок, чи ліжко місця на кожного, паркування просто у дворі за додаткову оплату? Чи далеко йти до озера, або відстань в метрах.
    Та коротко про інші удобства наприклад;телевізор,кондиц іонер,холодильник,душ, туалет,мангал,дрова,їжа...... наприклад.
    Від вашого докладнішого опису кількість дзвінків та охочих приїхати буде більшою.

  4. #4

    За умовчанням

    Позапрошлым летом проживал на гряде рядом с рынком.Там есть такая большая площадка и домик двоэтажный с комнатами.Конечно не фонтан но есть душ общий,кухня,стоянка большая и что самое главное сразу через дорогу пляж.Рядом этого же хозяина домик одноэтажный,там немного лучше.А вообще место довольно оживлённое,рядом забегаловка с довольно неплохой пищей,палатка с пивом и прочим,шашлычная.Самая главная проблема это слабый трансформатор,из-за чего в пик сезона может пропадать электричество где-то на час.

  5. #5

    За умовчанням

    Пропоную відпочинок в приватному будинку неподалік оз. Світязь (смт Шацьк) – до Світязя до 3 хв. на машині. До оз. Чорне, (справа при в’їзді в Шацьк) – 200 м. До уваги відпочиваючих всі зручності: гаряча вода, холодна, літній душ, супутникове телебачення. Ціна доступна – 35 грн. з людини Телефон: 8-097-768-41-70.

    // Користувач отримав бан в 6 годин.
    На форумі є розділ "Приватний сектор", створіть там тему типу "Пропоную відпочинок" в тлі темі опишіть послуги які надаєте. Не варто флудити по всьому форумі своїми повідомленнями.

  6. #6

    За умовчанням

    Шось я тут нічого нового не бачу,ні цін,ні фото,ні нормальних пропозицій.
    Ось мені цікаво ,де можна нормально та не дуже дорого відпочити?
    У мене такі вимоги:оз.Світязь,нова будова закладу розміщення з облаштованою прилеглою територією,однокімнатний двохмістний номер з двоспальним ліжком та санвузлом в номері з телевізором(можна холодильник),3-х разове харчування,максимум 200 метрів до озера. І яка ціна буде,і фото якійсь,типового номеру,будівлі,території....
    Буду вдячна.

  7. #7

    За умовчанням

    Шось я тут нічого нового не бачу,ні цін,ні фото,ні нормальних пропозицій.
    Ось мені цікаво ,де можна нормально та не дуже дорого відпочити?
    У мене такі вимоги:оз.Світязь,нова будова закладу розміщення з облаштованою прилеглою територією,однокімнатний двохмістний номер з двоспальним ліжком та санвузлом в номері з телевізором(можна холодильник),3-х разове харчування,максимум 200 метрів до озера. І яка ціна буде,і фото якійсь,типового номеру,будівлі,території....
    Буду вдячна.
    lamejor, можу вам порадити базу відпочинку Фенікс

  8. #8

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Siroga Переглянути повідомлення
    lamejor, можу вам порадити базу відпочинку Фенікс
    Дякую,а щось крім "Фенікса" такого типу нічого більше немає?:)

  9. #9

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від lamejor Переглянути повідомлення
    Дякую,а щось крім "Фенікса" такого типу нічого більше немає?:)
    bereg.svityaz.org.ua

    Решта баз на озерах переважно без таких зручностей і харчування.

  10. #10

    За умовчанням

    Випала нагода відпочити. Було вирішено зразу їхати в приватний сектор в с.Світязь. Так як було 3 діток то мова про шумну Гряду і бути не могло.
    Зупинились напроти бази "Між трьох озер" в приемної бабусі Шури. З удобств у бабусі в будинку чисті кімнати, застелено чисте постільне, є холодильник, телевізор, столик в холодочку на дворі, туалет також на дворі. Немае тільки душу. Вартість з людини, чисто символічно по 30 грн.
    Ходили до озера понад церквою. До озера метрів 400. Можна купатись на території баз: СБУ, та Рятувальник. Пляжі чисті, скрізь стоять урни для сміття, вночі світяться фанарі. Від пляжу видно острів, здається шо він зовсім близько. Відпочили добре, погода була чудова. Всім хто збирається їхати відпочивати, бажаю приемного відпочинку.
    Долучені зображення Долучені зображення

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •