+ Відповісти в темі
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Показано з 11 по 16 з 16

Тема: Хочу відпочити! Але де!?

  1. #1

    За умовчанням Хочу відпочити! Але де!?

    Хочу у вас відпочити, а інформації практичо немає. Майже на всіх сайтах інформація ще 2006-2007рр.
    Сім'я - пара з дитиною 2р шукає відпочинок о.Світязь на першу половину липня. Чекаю на Ваші пропозиції.

  2. #11
    Реальний чувак
    Реєстрація
    03.12.2008
    Повідомлень
    36

    За умовчанням

    Щось притих форум. Таке враження, що на Світязі зараз тишина і ніхто не їздить. Відізвіться хто був на Гряді цього року і де ! Як враження ? Може хтось напише пропозиції відпочинку на Гряді з розумними цінами ? :bw:

  3. #12

    За умовчанням

    О! дякую - корисна тема!

  4. #13
    Гість
    Гість

    За умовчанням Відпочинок на Шацьких озерах

    Відпочинок на Шацьких озерах.
    Хочу поділитися своїм 25-літнім досвідом відпочинку на Шацьких озерах.

    Загальний висновок такий: Для тих хто хоче чистої цілющої води і гарних пляжів – Світязь і Пісочне. На Світязі також є синя глина, якою мажуться любителі екзотики.
    Для молодих і активних, хто любить розваги, компаніі, веселощі, галас, спілкування – Гряда на Світязі.
    Хто хоче більш спокійного відпочинку, в затінку дерев біля озера – Пісочне, яке розташоване в прекрасних лісах, багатих ягодами і грибами. Кажуть, що в озері дуже цілюща вода. В дощову погоду на Пісочному можно заготовити екологічно чистих грибів, якщо у господаря садиби є піч. Дачі губернаторів Волині – на Пісочному.

    Особисто я з віком перемістився з Світязя на Пісочне. Кому подобається рибалка – Пулемецьке, Острів’янське, Луки. На Луках раніше було «море» щуки, зараз – значно менше, але є хороший сазан.

    Є цілий ряд менш популярних озер, на яких можно прекрасно відпочити, бо на них менше народу і нижчі ціни на житло. Вода в озерах може бути каламутна, але вона екологічно чиста, це – гарантія.

  5. #14

    За умовчанням

    Я неодноразово відпочивала в "Галицькому дворі" не дешево, але комфортно

  6. #15

    За умовчанням

    А де б можна було відпочити деньків зо три, щоб з вудочкою посидіти, на човні покататись? В сенсі, щоб човен. вудки та інші прибамбаси не перти з собою, а взяти напрокат на місці. Ну і вечором - шашличок, звичайно.

  7. #16

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від weres Переглянути повідомлення
    Ну і вечором - шашличок, звичайно.
    Шашличок - це святе! Який відпочинок без шашличка та друзів!

+ Відповісти в темі

Інформація про тему

Користувачі, що переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 2 (користувачів: 0, гостей: 2)

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •